Zāles trimmeri pagalma kopšanai

elektriskie trimmeriKvalitatīvi dārza instrumenti noteikti atvieglos dažādus kopšanas darbus, tādēļ Jūsu pagalms visu laiku būs nevainojams. Trimmeri ir noderīgi tādās vietās, kur ar citiem rīkiem ir pārāk grūti piekļūt, lai varētu noļaut zāli, pietam varat izvēlēties arī elektriskos trimmeru modeļus, kas būs nedaudz vienkāršāki.

Tiešām jaudīgi zāles trimmeri Jums palīdzēs veikt pat visgrūtākos darbus, kas saistīti, piemēram, ar dažādu avenāju un pat mazu krūmu likvidēšanu. Katrā ziņā trimmeris uzreiz jāpielāgo Jums, lai tas būtu komfortabls lietošanai un vibrācijas nebūtu tik ļoti jūtamas.

Pats labākais ir tas, ka tiešām daudzi elektriskie trimmeri pielāgoti arī privātmāju zonām, jo tie nerada lielu troksni, turklāt tie pielāgoti visai neregulārai lietošanai.

Krūmgrieži apjomīgiem darbiem

Samērā līdzīgas iespējas spēj piedāvāt arī krūmgrieži, taču tie ideāli piemēroti arī apjomīgākiem teritoriju kopšanas darbiem. Ja Jūs plānojat attīrīt teritoriju ne tikai no krūmiem, bet arī nelieliem kokiem, Jums jāizmanto kāds no krūmgriežiem. Patīkami, ka krūmgriežiem ir nepārspējama manevrētspēja, turklāt daudziem no tiem ir īpašs aktivizēts apturēšanas slēdzis, kas dod iespēju īsākā laikā atsākt darbu.

Jums būs ļoti viegli vadīt izvēlēto krūmgriezi vajadzīgajā augstumā, turklāt ar to ir iespējams rūpīgi appļaut zāli ap māju, kokiem un arī citur, lai viss izskatītos lieliski. Iespējams izvēlēties arī īpaši izstrādātus krūmgriežus, kas paredzēti tikai tievu kociņu nozāģēšanai.

Kā lietot lapu pūtējus?

Lapu pūtēji ļaus Jums maksimāli izbaudīt pagalma tīrīšanas procesu, jo sev ierasto darbu spēsiet pabeigt daudz ātrākā tempā. Bieži vien šie instrumenti ir apvienoti ar savācējmaisiem, tas tikai nozīmē, ka Jūs varat netīrumus pavisam vienkārši iesūkt. Lapu pūtējs noderēs arī ceļa malas sakopšanai, terasei un daudz kam citam, jo lielā jauda ļaus tikt vaļā no visādiem atkritumiem.

Uzmanība jāvelta arī pūtēja maksimālajai jaudai, motora variantam, jo tas būtiski ietekmēs Jūsu darba efektivitāti. Lai izvēlēto pūtēju būtu ērtāk izmantot, daži no to modeļiem veidoti kā stingras mugursomas, tāpēc neizjutīsiet sāpes mugurā.