Vasaras gaidītākais notikums skolēniem – nometne

Katrs kārtīgs skolēns gaida mācību gada beigas, jo tad kādu laiku varēs izbēgt no agrās celšanās, mājasdarbiem, sēdēšanas skolas solā. Arī pašiem labākajiem un centīgākajiem skolēniem gribas atpūsties, pablēņoties un būt bezrūpīgiem.

nometne bērniem Un vasara tam ir īstais laiks. Bet vecākiem jārūpējas par to, lai viņu bērni vasaru pavadītu drošībā un būtu pieskatīti. Ne vienmēr tas ir tik vienkārši, it īpaši pilsētā. Vecākiem atvaļinājums nav visas vasaras garumā, dažiem atvaļinājums vispar ir bijis citā gadalaikā, tāpēc vasara ir jāpavada aktīvās darba gaitās.

Vecāki izmanto dažādas iespējas, lai nodarbinātu bērnus vasarā. Kādam ir omīte, pie kuras var palikt, citam ir lauku radi, kuri labprāt uzņem bērnu un iesaista vasaras dārza darbos. Bet vēl ir lieliska iespējanometnes bērniem.

Vecāki var atrast saviem bērniem nometni, kas atbilst viņa interesēm, vecumam. Tās noteikti būs aizraujošas dienas, ko bērns varēs pavadīt ar saviem vienaudžiem un iemācīties daudz ko jaunu.

Aizraujošas nometnes bērniem notiek ne tikai Latvijā, bet tās tiek organizētas arī dažādās citās valstīs. Uz šīm nometnēm var doties arī mūsu bērni, lai iegūtu starptautisku pieredzi, jaunus draugus no visas pasaules.

Piemēram, izglītības aģentūra Ergo Education sadarbojas ar dažādām ārzemju nometnēm, kurās apvienota atpūta un valodas apmācības. Vecāki šīs nometnes izvēlas tāpēc, ka grib sniegt iespēju bērniem labāk apgūt svešvalodas.

Pētījumi liecina, ka dabiskā un nepiespiestā vidē var gūt vislabākos panākumus. Nometne, kurā var nostiprināt valodas prasmes, būtu noderīga arī vecāko klašu skolēniem, kuriem jau jādomā par eksāmeniem un tālākās izglītības izvēli. Un valodu prasmēm tajā būs ļoti liela nozīme. Nometne ir laba iespēja iegūt jaunas zināšanas un nostiprināt jau esošās.

Ergo Education sadarbības nometnes ir veidotas tā, lai skolēni valodas apmācību varētu apvienot ar citām aizraujošām aktivitātēm – ekskursijām, sportu, dejām, mākslu un citām nodarbēm, ko bērni paši var izvēlēties pēc savām interesēm. Pajautājiet savam bērnam, varbūt viņš vēlas šovasar piedalīties kādā lieliskā nometnē?