Vajadzīgs KASKO? Iegūstiet labāko!

kasko apdrošināšanaLielākais ieguvums, ko piedāvā KASKO apdrošināšanas polise, ir atlīdzība situācijās, kad klienta auto cietis lielā bedrē uz ceļa, tam manāmi ieplaisājis stikls vai arī radušies citi būtiski zaudējumi. Risku izveidotais saraksts ir visai apjomīgs, tāpēc ikviens var izraudzīties ko sev piemērotu.

Patiesībā KASKO polise nav obligāta, taču ir pavisam skaidri saprotams, ka tā var palīdzēt ikvienam, tieši tādēļ tā ir tik novērtēta.

Daudzās situācijās tiek pieprasīta palīdzība, ja nupat bijusi sadursme ar dzīvnieku vai tikpat labi kādu lūstošu koku, tomēr tā ir tikai niecīga daļa no visiem pieejamiem riskiem. Konkrētā polise ir svarīga sastāvdaļa gadījumos, kad cilvēki izvēlas patiešām dārgus automobiļus, jo zināmas bažas nepārprotami rada ļaunprātīgu cilvēku darbības.

KASKO noformēšanas brīdī ir jāsaprot, cik būtiska ir Jūsu veiktā izvēle, jo tas pilnīgi noteikti ietekmēs arī galējo polises vērtību.

Īpašs kalkulators patstāvīgai pārbaudei

KASKO internetā ir labi zināms kā viens no variantiem, kā iespējams iegūt šo polisi, turklāt tas ir ļoti ērti. Galvenais nolūks ir iepazīstināt visus klientus ar polises cenas izveidošanas pamatprincipiem, kā arī visiem reālajiem apdrošināmajiem riskiem un citām svarīgām detaļām. Tāpēc speciāli šādam nolūkam sagatavots KASKO kalkulators, tādēļ visiem klientiem tas manāmi dod iespēju ietaupīt laiku.

Vēl patiešām būtiski ir tas, ka pašriska summa nosaka to, cik tieši Jums būs vēlāk jāmaksā par izvēlēto polis, tāpēc tā apjoms būtu jāizvēlas gudri.

Īpaša uzmanība katram nosacījumam

Jums būtu jāzina, ka, piemēram, dažāda tipa palīdzība uz ceļa reizēm tiek garantēta vien noteiktā apmērā, tomēr katrs no apdrošinātājiem nosaka savus ierobežojumus un izņēmumus. Galvenais kritērijs automašīnai ir speciālā drošības sistēma, tāpēc Jums uzreiz jāpadomā, vai Jums tāda ir iebūvēta.

Noteikti neaizmirstiet norādīt tieši Jums nepieciešamo teritoriju polises izmantošanai, pretējā gadījumā nāksies ievērojami pārmaksāt! Kravas auto un motociklu īpašnieki arī pavisam droši var izbaudīt šādas polises privilēģijas.