Vajadzīga palīdzība? Izraugieties riepu servisu!

Patiešām kvalitatīvas riepas nepieciešamas visiem auto, taču svarīgi piemeklēt konkrēti Jūsu automašīnai atbilstoša diametra modeli, kas kalpotu ļoti ilgi. Jaunas riepas dod iespēju ātrāk nobremzēt, tās palīdz vieglāk kontrolēt automašīnu un sniedz vairākus citus patīkamus ieguvumus. Riepu maiņa tiek veikta uzreiz, taču varat pieteikties vizītei arī zvanot, lai ietaupītu laiku. Disku remonts un disku valcēšana tiek veikta ar labākajām iekārtām, lai tiktu novērsti visi bojājumi un tie beigās izskatītos kā pilnīgi jauni. Ja nepieciešams, riepu centrs noteikti palīdzēs atrast konkrēti Jums nepieciešamās riepas, pietam riepu klāstā atrodami dažādu ražotāju izdevīgie komplekti. Esošās ziemas un vasaras riepas būtu jāmaina savlaicīgi, tāpēc izvēlieties jaunu riepu komplektu bez liekas kavēšanās.

Ieskaties – http://mmkserviss.lv/

Kādas ziemas riepas izmēģināt?

Vissezonas riepas ir ekonomiskākais un arī vienkāršākais izvēles variants, taču jābūt uzmanīgam tās izvēloties, tādēļ noder speciālistu ieteikumi. Īpaši apzīmētās M+S riepas drīkst izmantot jebkurā gadalaikā, bet tās vairāk ieteicams iegādāties tiem, kas aukstajā periodā brauc salīdzinoši reti. Tieši ziemas riepu izpārdošana ir tas brīdis, ko noteikti nedrīkst nokavēt, jo Jūs varat pasūtīt augstākās kvalitātes riepas par zemākām cenām. Klasiskās Dayton un Sailun riepas izmēģinājuši daudzi, tāpēc šo ražotāju piedāvājumi noteikti attaisno cerības. Speciālisti noteikti iesaka izmēģināt dažādas Hankook vai arī Falken riepas, jo ar tām vēl vairāk uzlabojas saķere ar ceļu. Jaunas auto riepas jāizvēlas atbilstošā izmērā un atbilstoši Jūsu braukšanas stilam, tādēļ ieteicams iepazīt riepu specifikāciju pirms katra pasūtījuma veikšanas.

Vasaras riepas – izvēlieties labākās

Vasaras riepas jāizvēlas tikpat uzmanīgi, jo pat ļoti siltā laikā iespējamas ļoti bīstamas situācijas un tas var zināmā mērā ietekmēt auto kontrolēšanu. Protams riepu kvalitātei jābūt teicamai, lai būtu iespējams strauji izbraukt līkumu vai izvairīties no akvaplanēšanas. No vidējās klases labi pazīstamas Kumho riepas, kuru vērtība un apvienotās īpašības pilnībā apmierina. Vēl viena izvēles iespēja ir dažādas Antares riepas, tomēr viss vienmēr atkarīgs no attiecīgā klienta vēlmēm un finansiālajām iespējām. Ļoti svarīgi domāt par pareizu riepu glabāšanu līdz citai sezonai, jo tas būtiski spēj ietekmēt to ekspluatācijas laiku.