TOP 5 labākie pilsētas auto

pilsētas autoPilsētas automašīnas vienmēr ir būs ļoti pieprasītas pilsētnieku vidū. Tehnoloģiskā attīstība un arvien pieaugošā konkurence tirgū ir likusi tām attīstīties un samazināt motora skaļumu, kā arī ievērojami uzlabot to dizainu, salīdzinājumā ar iepriekšējiem automašīnu modeļiem. Pilsētas automašīnu klāsts ir arī ļoti plašs, kas spēj apmierināt visu atšķirīgās gaumes. 

Topā iekļautās automašīnas ir kā radītas, lai Tu varētu ērti braukt pa pilsētu.

Novērtē TOP 5 pilsētas automašīnas, lai atrastu sev iekārojamāko!

 

Kia Picanto

Jauno Kia Picanto ir labi vadīt, tas ir ietilpīgs un gudri veidots – visi faktori, kas tai ir palīdzējuši uzkāpt pilsētas automašīnu klases augšgalā. Automašīnai ir stilīgs dizains, augstākas kvalitātes un labāk aprīkots salons, un lielāka ietilpīga nekā iepriekšējam modelim. Picanto ir pieejams ar trim vai piecām durvīm, un abi modeļi piedāvā pienācīgu daudzumu vietas.

Tu vari izvēlēties 1,0 litru trīscilindru vai 1,2 litru četrcilindru benzīna motoru. Pirmais variants būs ar nedaudz lēnāku uzrāvienu pie lielāka ātrumā, savukārt, jaudīgāks dzinējs patērēs vairāk degvielas – izvēle ir Tavā ziņā. Degvielas patēriņu būtiski varēsi arī samazināt, izvēloties manuālo pārnesumkārbu. 

 

Toyota Aygo

Toyota apgalvo, ka Aygo pārsteidzošā izskata iedvesmas avots ir komiksi. Automašīnai ir dedzīgs dzinējs ar specifisku skaņu. To ir lieliski vadīt, jo tai ir viegla un precīza stūre, kas ir lielisks palīgs katram pilsētniekam, cenšoties nolikt auto stāvēšanai pat visšaurākajā vietā. Tālkā nāks arī aizmugurējā kamera un sensori, kas ir standartaprīkojums visiem modeļiem, izņemot pamata modeli.

Automašīnai ir pieejamas sešas dažādas modeļu variācijas, līdz ar to Tu varēsi atrast sev piemērotāko. Šī automašina ir arī ļoti ekonomiska un ar salīdzinoši zemām apkopes izmaksām.

 

Suzuki Ignis

Dažiem Ignis izskatās bikli un dīvaini, bet citiem ir ļoti iepatikušās tā apvidus automobiļa stila nianses. Automašīnas aizmugure vecākiem autovadītājiem var atgādināt Suzuki SC100 pilsētas automašīnu no 70-tajiem gadiem. Automašīnas forma padara to ļoti universālu un ietilpīgu, un tas ir veikls visās pilsētas ielās.

Pateicoties Suzuki dāsnajai specifikācijai, pat pamata modelim ir septiņu collu skārienekrāns, DAB audio un Bluetooth. Ceļa troksnis var būt nedaudz uzmācīgs, kad ātrums ir lielāk, taču pilsētā Ignis ir patīkami vadīt, jo automašīna ir viegli manevrējama, un to ir ārkārtīgi viegli novietot nelielās vietās. Automobilis tiek ražots benzīna, 4×4 un hibrīda versijā.

 

labākie auto

Fiat Panda

Tāpat kā Suzuki Ignis, arī Fiat Panda ir vēl viena pilsētas automašīna, kas piedāvā kaut ko mazliet atšķirīgu no lielo automašīnu izskata, pēc kā tiecas daudzi tā konkurenti.

Tomēr dažos aspektos Panda ir diezgan tradicionāla pilsētas automašīna – tai ir pievilcīga cena, tā ir ērti manevrējama, un bagāžnieka ietilpība arī neliks vilties.

 

Citroen C1

C1 modelim ir vienmērīgāks, tīrāks dizains nekā Aygo, bez asiem leņķiem, taču tas nemazina tā vizuālā izskata pievilcību. Citroen pazīšanās zīme  un “odziņa” ir lukturi, kas atrodas otrādi. Automašīna ir pieejama ar Toyota 1,0 litru trīscilindru benzīna motoru un 1,2 litru turbodzinēju.

Tajā ir interesantu stila elementu sajaukums ar nedaudz ekonomiskāku konstrukciju. Salons būtiksi neatšķiras no Aygo modeļa, tomēr bagāžnieks ir nedaudz ietilpīgāks.
Lai arī kuru automašīnu Tu izvēlētos, neaizmirsti parūpēties arī par nepieciešamo apdrošināšanu – OCTA un KASKO.