TENA – vadošais urīna nesaturēšanas higiēnas līdzekļu ražotājs

Urīna nesaturēšana ir izplatīta problēma iedzīvotājiem dažādās vecuma grupās, tā vienlīdz bieži skar gan vīriešus, gan sievietes. Urīna nesaturēšana nešķiro cilvēkus ne pēc nodarbošanās, ne sociālā statusa, ne turības, jo problēmas cēloņi var būt dažādi.

cilvēku aprūpe Plašā urīna nesaturēšanas problēma arī mudinājusi ražotājus piedāvāt šiem pacientiem speciāli pielāgotus higiēnas līdzekļus urīna nesaturēšanai, lai pacienti nebūtu piespiedu kārtā izstumti no sabiedrības vai spiesti mainīt savu dzīvesveidu, atteikties no aktivitātēm, zaudēt pārliecību par sevi.

Ar pareizi pielāgotiem un mūsdienīgiem higiēnas līdzekļiem, kas pielāgoti katram urīna nesaturēšanas veidam un intensitātei, pacientam ir iespējams neatteikties no ierastā dzīvesveida, turpināt būt aktīvam un urīna nesaturēšanu nepadarīt par problēmu, kas radikāli izmaina visus dzīves aspektus.

Kas izraisa urīna nesaturēšanu?

Urīna nesaturēšanai var būt ļoti atšķirīgs raksturs katram pacientam. Parasti pacients cieš no vairāku veidu urīna nesaturēšanas, ko izraisa dažādi ierosinātāji, veicina citi faktori.

Tāpēc katram pacientam individuālu diagnozi un ārstēšanu nosaka ārsts pēc vispārējas apskates, pacienta iztaujāšanas, kopējā veselības stāvokļa izvērtēšas, slimības vēstures analīzes, diagnostikas un nopietnu saslimšanu izslēgšanas. Tipiskākie urīna nesaturēšanas cēloņi ir prostatas saslimšanas, mazā iegurņa muskuļu vājums sievietēm, kas īpaši raksturīgi ir grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

Tāpat izplatīta ir urīna nesaturēšana, ko izraisa dažādas neiroloģiskas saslimšanas, kad cilvēks vairs nevar pilnvērtīgi kontrolēt savus impulsus vai neapazinās vajadzību doties uz labierīcībām. Un liela ir arī tā pacientu grupa, kas no urīna nesaturēšanas cieš funkcionālu traucējumu dēļ.

Gadījumos, ka urīna nesaturēšana ir no muskuļu vājuma, to veicina liekais svars un citi nevēlami ieradumi, prostatas salimšanas, tad situāciju var veiksmīgi labot atbilstoša ārstēšana un vingrojumi, ko piemēros mediķi un fizioterapeits.

TENA higiēnas līdzekļi sievietēm

TENA pielāgojis higiēnas līdzekļu klāstu gan sievietēm, gan vīriešiem, radot anatomiski pielāgotus un maksimāli drošus izstrādājumus. Ja urīna nesaturēšanas intensitāte ir vieglāka un urīna noplūdes ir šķaudot, smejoties vai fiziskas piepūles laikā, tad visatbilstošākā izvēle būs ieliktņi vai paketes, kas uzsūks noplūdušo urīnu un ieslēgs to dziļākajos slāņos, arī novēršot nepatīkama aromāta rašanos.

Paketes pieejamas ar dažādu uzsūkšanas spēju un izmēru, lai sievietes varētu pielāgot tās gan savām ķermeņa formām, gan ikdienas aktivitātēm. Ja urīna noplūdes ir biežākas un apjomīgākas, tad lielāku aizsardzību sniegs īpaši pielāgotas uzsūcošās apakšbikses, kas izskatās kā parasta apakšveļa.

Tās ir piegulošas, nemanāmas un ērtas, nebūs redzamas zem apģērba. Tās varēs uzsūkt daudz lielāku urīna daudzumu un radīt par sevi pārliecību ikvienā situācijā. Ja urīna nesaturēšana saistīta ar funkcionāliem traucējumiem vai smagākām neiroloģiskām saslimšanām, arī gulošiem pacientiem, tad ārsti iesaka izvēlēties autiņbikses pieaugušajiem.

Tās nodrošinās aizsardzību visu nesaturēšanas veidu gadījumā, sniegs tīrības, sausuma un komforta sajūtu, arī atvieglos darbu slimnieku aprūpes personām, jo TENA autiņbikses ir viegli noņemama, elastīgas, pieejamas ar dažādiem izmēriem un uzsūktspēju. Sievietēm autiņbikses noderēs ardzemdību laikā un pirmajās dienās pēc dzemdībās, jo spēs nodrošināt visu izdalījumu uzsūkšanu.

TENA higiēnas līdzekļi vīriešiem

Vīriešiem ar faktu, ka jālieto higiēnas līdzekļi, samierināties ir daudz grūtāk. Arī pat tad, ja to izmantošana ir īslaicīga – ārstēšanās laikā vai atveseļošanās periodā. Tāpēc TENA īpaši padomājis, lai radītu risinājumus, kas vīriešiem ļautu saglabāt pašcieņu, problēmu padarītu citu acīm nemanāmu.

Vieglākos nesaturēšanu gadījumos vīrieši var izmantot ieliktņus, kas pielāgoti vīriešu anatomijai. Tie pieejami gan melnā, gan baltā krāsā, lai saskaņotu ar apakšveļu. Ja urīna nesaturēsana ir spēcīgāka, tad arī vīriešiem pieejamas uzsūcošās apakšbikses, kas izskatās kā klasiska apakšveļa. Tās izgatavotas no audumam līdzīga materiāla, tāpēc būs nemanāmas.

Tās spēs uzsūkt visu noplūdušo urīnu, neradot neveiklu situāciju riskus un netraucējot ikdienas aktivitātēm, pārliecībai par sevi jebkurā situācijā.

Vīriešiem psiholoģiskā ziņā ir daudz grūtāk pieņemt urīna nesaturēšanas faktu, tāpēc TENA mājaslapā ir ievietota noderīga informācija, kas palīdzēs pielāgoties šiem apstākļiem, plānot savu ikdienu un aktivitātes, neskatoties uz urīna nesaturēšnu un tās radīto apjukumu, pat diskomfortu. Sīkāku informāciju un higiēnas līdzekļu aprakstus varat lasīt tena.lv.