Semināram piemērotas telpas Rīgā

Viena no būtiskākajām īpašībām, kas raksturo veiksmīgu uzņēmēju, ir prasme noformēt profesionālu un uzticamu komandu. Lai gūtu panākumus, darbiniekus ir nepieciešams atbilstoši motivēt, skaidri darīt viņiem zināmu, kādas ir uzņēmuma pamatnostādnes un mērķi, kā arī kopīgi meklēt risinājumus problēmsituācijās. Kompānijas iekšējai komunikācijai jābūt pārdomātai un mērķtiecīgai – tikai tad komanda darbosies kā vienots mehānisms, spēs īstenot ieceres un panākt izaugsmi.

Kombinējot dažādus komunikācijas veidus, mūsu uzņēmums ir attīstījies un paplašinājis darbību arī citās Latvijas pilsētās. Reizi pusgadā mēs organizējam semināru, kur vienkopus pulcējas visi mūsu darbinieki. Šeit mēs izvērtējam gada laikā padarīto, analizējam atsevišķus finanšu rādītājus un definējam nākotnes plānus. Pieņemot svarīgos lēmumus, uzklausām arī mūsu darbinieku viedokļus. Tāpat semināra laikā aplūkojam atsevišķu nodaļu darbu un piešķiram apbalvojumus produktīvākajiem darbiniekiem. Savukārt pēc semināra parasti turpinām vakaru ar saviesīgo daļu – maltīti, vīna degustāciju vai kafijas pauzi un nakšņošanu.

Semināra organizācija

Tā kā mums ir svarīgi, lai visi darbinieki justos komfortabli un spētu līdzdarboties semināra norisē, vienmēr pievēršam īpašu uzmanību pasākuma vietas izvēlei. Semināra telpām ir jābūt pietiekami gaišām un plašām, ekrānam pietiekami lielam un skaidri saskatāmam no visām telpas pusēm, savukārt galdiem izvietotiem tā, lai dalībnieki varētu ērti pierakstīt sev vajadzīgo informāciju un brīvi komunicēt savā starpā. Tāpat mums vajadzīgs kvalitatīvs bezvadu internets. Ņemot vērā to, ka pēc semināra esam iecerējuši organizēt vakara saviesīgo daļu, dodam priekšroku konferenču telpām, kur iespējams arī ieturēt maltīti un tuvumā atrodama ērta un mūsu prasībām atbilstoša viesnīca.

Tā kā šis ir pirmais gads, kad mūsu darbība ir ievērojami paplašinājušies, nolēmām semināru organizēt Rīgā. Šī pulcēšanās vieta ir visizdevīgākā vairumam mūsu dalībnieku, un galvaspilsēta piedāvā aizraujošas atpūtas iespējas arī tiem, kas vēlēsies turpināt vakaru cituviet. Turklāt konferenču telpas Rīgā pieejamas plašā klāstā, līdz ar to iespējams izvēlēties pašu kvalitatīvāko un piemērotāko piedāvājumu.

Mūsu izvēle –Goodstay

Pēc tam, kad bijām iepazinušies ar vairākām semināru norises vietām, sapratām, ka vispiemērotākais risinājums mūsu iecerētajam pasākumam būs Goodstay konferenču telpas Rīgā. Good Stay Hotels piedāvā ne tikai plašas un lieliski aprīkotas semināru telpas, bet arī viesnīcas un restorāna pakalpojumus – tas ir tīkls, kur apvienotas vairākas trīs un četru zvaigžņu viesnīcas. Tādējādi mēs varējām vienuviet organizēt gan semināru, gan vakara saviesīgo daļu un nakšņošanu, aiztaupot darbiniekiem lieku pārbraucienu un tā sekas – neizbēgamu sagurumu.

Rīgā Good Stay zīmols piedāvā viesnīcu Jūrnieks. Tā ir komfortabla un eleganta viesnīca, kas atrodas tikai 20 minūšu attālumā no Rīgas centra. Viesnīcas semināru zāle ir lieliskā stāvoklī, aprīkota ar visu semināra norisei nepieciešamo tehniku un piemērota aptuveni 30 cilvēkiem. Tā kā semināra norise bija paredzēta visas dienas garumā, atsaucīgais personāls piedāvāja arī iespēju organizēt ēdināšanas un kafijas pauzes, ko labprāt izmantojām. Tādējādi mums nevajadzēja pasūtīt ēdienu no atsevišķa piegādātāja un raizēties par tā kvalitāti. Tāpat mūs iepriecināja ziņa, ka semināra apmeklētājiem piemērojamas īpašas atlaides nakšņošanai, līdz ar to šis piedāvājums mums bija īpaši izdevīgs.

Pie viesnīcas atrodama bezmaksas autostāvvieta viesnīcas viesiem, visās viesnīcas telpās pieejams bezmaksas Wi-Fi, ir iespējams noīrēt numuriņus, kas īpaši pielāgoti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī pasūtīt brokastis. Tāpat šeit iespējams arī kvalitatīvi atpūsties – viesnīcā pieejama sauna.

Goodstay ļāva mums apvienot iecerētos pasākumus un optimizēt izmaksas, tāpēc esam pārliecināti, ka šī viesnīcu tīkla pakalpojumus izmantosim arī turpmāk.