Sākoties vasarai sākas arī peldēšanas sezona

peldkostīmiSākoties siltajam laikam bērni īpaši gaida peldēšanas sezonas atklāšanu. Ezers, dīķis, upe, jūra – kāda nu kuram tuvāka vai peldētprasmes spējām atbilstošāka ūdens tilpne. Lielākais prieks vasarā ir doties peldēties – to zina katrs bērns, pusaudzis un jaunietis, jo īpaši, ja dodamies šādās aktivitātēs kopā ar draugiem. Tomēr – arī peldēšanai nepieciešami savi “aksesuāri”, jo īpaši bērniem un jauniešiem, vēl jo vairāk, ja dodamies izbaudīt ūdens priekus bez pieaugušo uzraudzības – jābūt uzmanīgiem. Bet dažādi peldriņķi, piepūšamie “braucamie”, “sēžamie” un “guļamie” uz ūdens ir gana tīkam papildinājums vasaras peld-priekiem. Un protams – atbilstošs peldēšanas tērps!

Peldkostīmi meitenēm ir īpaši svarīgi – noteiktā vecumā ir vēlme vai nu parādīt sevi, jo īpaši vasaras peldēšanas sezonā, pludmalē, vai nu noslēpt visu nevēlamo, ko īsti nevēlam rādīt svešām acīm – to, ko uzskatām par savām auguma nepilnībām. Tāpēc, lai izvēlētos peldkostīmu meitenei, kas ir atbilstošs augumam un lieki neizceļ nevajadzīgo vai pārāk nenoslēp skaisto augumā, neieciešams izvēlēties pareizi:

http://220.lv/lv/apgerbi-apavi-aksesuari/sieviesu-apaksvela/peldkostimi

Ar skaistām un bagātīgām formām apveltītām meitenēm labāk izvēlēties peldkostīmu ar skaistu vertikālu strīpiņu rakstu, ne peldkostīmu ar ziediņiem, punktiņiem vai cietiem raibumiem. Tāpat, būtiski ir izvēlēties augumam atbilstošu peldkostīmu, kas nebūs ne par mazu, ne par lielu. Ērtāka peldēšana būs tad, ja peldkostīms vairāk būs nosedzošs, ne atklāts un ar dažādām interesantāk detaļām vai “izgriezumiem”. Viendaļīgie peldkostīmi lieliski spēj noslēpt nepilnības augumā, ja tas pareizi izvēlēts, kā arī mazināt kautrēšanos meitenēm. Peldkostīmu meitenēm līdz noteiktam vecumam vienmēr labāk izvēlēties viendaļīgo (kopīgo), nekā divdaļīgo, jo tas palīdzēs gan justies komfortablāk peldot, nesatraucoties par peldkostīma daļām, gan sniegs lielāku komfortu par savu ķermeni, pašapziņas līmeni un neļaus satraukties par dažādām savām nepilnībām, kas pusaudžiem bieži vien šķiet daudz dramatiskākas, nekā tās patiesībā ir.