Sadzīves tehnika skaistumam

Sievietei nav jābūt tikai mājsaimniecei vien. Ne tikai jādomā par ēst gatavošanu, veļas mazgāšanu vai mājas uzkopšanu, bet gan jārūpējas arī par savu labsajūtu, skaistumu un jājūtas mīlētai. Skatot dažādu interneta veikalu piedāvājumu, mani pārsteidza, ka preces skaistumam sastopamas arī sadzīves tehnikas sadaļā. Nedaudz padomājot jāatzīst – arī fēnu vai matu ieveidotāju var dēvēt par sadzīves tehniku, tieši tāpēc, ka sievietes šādu ierīci izmanto ikdienā, lai palutinātu sevi, savu tēlu veidotu vēl pievilcīgāku gan sev, gan apkārtējiem. Un, visticamāk, šāda sadaļa, lai atvieglotu meklēšanu vīriem, kas vēlas savām sievietēm uzdāvināt kādu skaistuma preci, bet nezina īsti kā sameklēt.

Mīļās dāmas, noteikti neuzskatiet to par apvainojumu, ja, jūsu vīrietis kādos svētkos uzdāvina kādu šādu sadzīves tehnikas preci, lai jūs vairotu savu skaistumu. Tas tikai nozīmē, ka viņam rūp jūsu labsajūta, pārliecinātība par sevi un skaistums. Jo sieviete bieži vien, uzpošoties un sapucējoties, jūtas daudz pārliecinātāka un laimīgāka.

Tad nu arī es nolēmu ielūkoties interneta veikalu skaistuma sadzīves tehnikas piedāvājumā, papētot dažādas ierīces, ko vīrieši reizēm pat neizprot – kas tas tāds par zvēru un ko īsti ar to dara. Iepatikās veikala 220.lv piedāvājums un ārkārtīgi ērtā meklēšanas sistēma. Preces “skaistumam” sakārtotas saprotamās un viegli pārlūkojamās kategorijās – depilatori, fēni, matu ieveidotāji un taisnotāji, kāju vanniņas un masāžas ierīces. Patīkami, ka arī džentlmeņiem šajā klāstā ir ko atrast, jo, būsim godīgi, arī vīriešiem patīk parūpēties par savu izskatu, būt sakoptiem un skaistiem – gan sev, gan savām sievietēm par prieku. 220.lv skaistuma sadzīves tehnikas piedāvājumā atrodami gan skuvekļi, gan matu apgriezēji un trimeri (ne tie, kas krūmu).

Zinot dāmu rūpi par nadziņiem, pārsteidza plašai pedikīra un manikīra komplektu piedāvājums. Salons gandrīz vai mājās. Un zinu jau zinu, ka salona apmeklēšana laiku pa laikam ir īpašs sevis palutināšanas prieciņš, kas sievietēm nepieciešams – lai arī kāds cits parūpējas par viņu labsajūtu, tomēr domāju, ka neviena neatteiktos no šāda mini saloniņa mājās, lai vajadzīgajā brīdī un laikā par saviem nadziņiem varētu parūpēties pati.

Arī ražotāji, no kuriem izvēlēties kāroto preci, gana dzirdēti un uzticami – Braun, Phillips, Remington, Rowenta, Boch un tā tālāk. Cenas saprātīgas, piegāde ērta – visā visumā, sūdzēties nav par ko, atliek tikai izvēlēties to, kas iekritis acīs un nepieciešams, ja ne gluži saimniecībā, tad skaistuma vairošanai gan.