RGJ ražotie skursteņi.

rgj.lv dūmvadi, krāsnisDzīvojamās ēkās, un ne tikai, kurās telpa tiek apsildīta ar krāsni vai arī tiek lietoti dažāda veida apkures katli, skursteņa kvalitātei ir ļoti liela nozīmē tajā, lai apkures sistēma darbotos izcili un nerastos problēmas ar dūmu izvadi, kā arī nerastos situācijas, kad dūmvads ir nepiemērots attiecīgajam apkures veidam, jo, ja tiek izmantota gāzes apkure skurstenim obligāti ir jābūt oderētam. Šāda un tamlīdzīga informācija tiem, kas ikdienā ar to nesaskaras vai šāda apkures sistēma ir jaunums, protams, neko neizteiks, tāpēc tiek meklēta profesionāļu palīdzība, kas par saprātīgu cenu sniegs vislabākās kvalitātes servisu. Dūmvadu apkope un montāža ir gana sarežģīta un specifiska, jo no dūmvada kvalitātes ir atkarīga visa apkures sistēma.

Piedāvājums.

Ģimenes uzņēmums RGJ ar skursteņu veidošanu nodarbojas jau 10 gadus un līdz šim brīdim ir izveidojis un nostiprinājis kvalitatīvu un zinošu meistaru komandu, kas uzstāda un konsultē savus klientus par visu, kas saistīts ar dūmvadiem un apkures sistēmām, kas tiem piemērotas. RGJ saviem klientiem piedāvā dubultsienu izolētos, viensienu nerūsējošos un melnā tērauda dūmvadus un to detaļas, kā arī aksesuārus, kas nepieciešami dūmvada izveidē. Tā pat uzņēmums izgatavo nestandarta formas detaļas un pārejas. Katrs pasūtījums ir individuāls, tādēļ komponenti dažkārt tiek gatavoti pēc pasūtījuma.

Cenas.

Protams, ka viens no noteicošajiem faktoriem pēc kā klients izvēlas uzņēmumu ar ko sadarboties, ir cena, kas parasti šāda veida projektiem nav tā mazākā. Uzņēmuma interneta vietnē www.rgj.lv var atrast izcenojumu katrai detaļai kā arī pieprasīt individuālu aprēķinu, kas tiek balstīts uz katra pasūtītāja vajadzībām un nepieciešamo resursu daudzumu. Turklāt, ja kopējās summas aprēķins tiek pasūtīts internetā, tas tiek aprēķināts ātrāk!

Sertifikāti un deklarācijas.

RGJ ražotie skursteņi ir sertificēti un atbilst standartiem, kas nepieciešami, lai uzstādītās komunikācijas būtu drošas. Ar visiem sertifikātiem var iepazīties interneta vietnē www.rgj.lv. Vietnē ir iespējams arī iepazīties ar ekspluatācijas deklarāciju paraugiem. Visas RGJ ražotās detaļas ir sertificētas un drošas, kā arī atbilst visiem Eiropas standartiem.