Pārbaudīta kvalitāte –auto akumulatori “Varta”

akumulatoriDaudziem autovadītājiem ir pazīstami vācu firmas “Varta” ražotie auto akumulatori, kuri ir vieni no tirgus līderiem savā jomā. Ņemot vērā augsto kvalitāti, šī uzņēmuma radītos produktus zina un izmanto visā pasaulē.

“Varta” akumulatori tika radīti pirms vairāk nekā 100 gadiem, un sākotnēji tie bija paredzēti transportlīdzekļa apgaismojuma darbināšanai. Akumulatori mūsdienās ir ļoti attīstīti, taču tie joprojām tiek uzlaboti, lai kļūtu arvien labāki, kā arī spētu kalpot ilgāk. Statistika liecina, ka “Varta Automotive” ik gadu saražo vairāk nekā 40 miljonus akumulatoru.

Akumulatoriem ir divas svarīgākās īpašības – jauda un izturība. “Varta” ražotie auto akumulatori šo īpašību ziņā pasaulē ir ļoti atzīti. Pateicoties uzņēmuma filozofijai – nepieļaut kompromisus, “Varta” radītie produkti ir ieguvuši tiek lielu popularitāti visā pasaulē, piegādājot akumulatorus daudziem automobiļu ražotājiem.

“Varta” produkti no citiem atšķiras vairākos aspektos. Augstie kvalitātes standarti nepieļauj kompromisus, kā arī pēc iespējas samazina defektu varbūtību. Uzņēmumā strādājošie inženieri nemitīgi attīsta savas prasmes un zināšanas, lai spētu uzlabot “Varta” produkcijas kvalitāti.

Ņemot vērā to, ka mūsdienās tiek ražoti auto, kuros iestrādā arvien sarežģītākas tehnoloģijas, to darbībai nepieciešams liels enerģijas daudzums, tāpēc arī automašīnu akumulatoriem jābūt pietiekami jaudīgiem, lai tie spētu nodrošināt transportlīdzekļa funkciju kvalitatīvu izpildi.

“Varta” produktu līnija “Dynamic Trio”

Ikviens autovadītājs, meklējot savai automašīnai akumulatoru, vēlas iegādāties tādu, kurš nodrošinātu transportlīdzeklim augstvērtīgāko enerģijas padevi. “Varta” piedāvājumā iespējams piemeklēt akumulatoru teju ikvienam automobilim.

“Black Dynamic”

Šīs sērijas produktus raksturo cenas un kvalitātes sabalansētība. Akumulatori lielākoties piemēroti standarta automašīnām, kas nepatērē daudz enerģijas. “Black Dynamic” produkti tiek radīti, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, tādēļ tie lieliski piemēroti automašīnu īpašniekiem, kuri vēlas kvalitatīvu preci par pieņemamu cenu.

“BlueDynamic”

Šajā produktu līnijā ietilpst jaudīgi un daudzpusīgi akumulatori, kas pasaules tirgū ir ļoti pieprasīti. Šie akumulatori ir uzticami, jo kalpo salīdzinoši ilgi. “BlueDynamic” līnijas produkti ir teicami piemēroti mūsdienu transportlīdzekļiem ar benzīna un dīzeļdegvielas dzinēju. Pateicoties īpašajam materiālam, akumulatoram nav nepieciešama apkope.

“SilverDynamic”

Šie auto akumulatori spēj nodrošināt maksimālu jaudu, tādēļ piemēroti automobiļiem, kas patērē daudz enerģijas. Šie ir augstas ietilpības akumulatori, kas nodrošina auto iedarbināšanu par ekstremāli aukstos laika apstākļos. Šīs sērijas akumulatori ir ideāli piemēroti transportlīdzekļiem ar dīzeļdzinēju.

“PowerFrame” tehnoloģija

Šo inovāciju radījuši “Varta” inženieri, ar mērķi uzlabot akumulatora mūžu, jaudu un citus parametrus. Piemēram, pateicoties šai tehnoloģijai, palielinās temperatūras amplitūda, kādā iespējams iedarbināt auto.

Varta” radītie produkti ir kvalitatīvi un inovatīvi, tādēļ to iegāde noteikti būs ilgtermiņa ieguldījums.