Lieliskas dāvanas cenā līdz 20 eiro

dāvanasSvētku laiks, kad katram ģimenes loceklim vai draugam jāsarūpē kāda dāvaniņa zem eglītes, ir finansiāli dārga, ja vien neesiet tam ļoti laikus gatavojies. Lielākas dāvanas bieži vien sarūpējam tuvākajiem ģimenes locekļiem, bet draugiem un attālākiem radiem cenšamies atrast kādu vērtīgu un patīkamu dāvanu, bet budžeta kategorijā.

Šajā raksta turpinājumā piedāvāsim dažas idejas dāvanām, kuras finansiāli nemaksā vairāk par 20 eiro! Lieliskas dāvanas iegādāties var https://220.lv/lv/davanas_un_svetki.
Spēles visai ģimenei

Galda spēles ir lieliska dāvana cilvēkiem, kuri mīl pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā tumšajos rudens vai ziemas vakaros. 

Spēļu piedāvājums ir gana plašs- sākot no intelektuālām prāta spēlēm, kā piemēram, dambrete, Uno kārtis, Alias, līdz pat deju paklājiņam, kas jau ir kā sportiskāka spēle. 

Masāžas akupresūras paklājs

Cilvēkiem, kas ikdienā daudz strādā, lieti noderētu atbrīvoties no stresa, tāpēc ļoti lieliska dāvana ir masāžas akupresūras paklāji, kas ne tikai atslābina cilvēku pēc saspringtas darba dienas, bet arī viennozīmīgi uzlabo miega kvalitāti. 

Jaunā gada plānotājs

Rozā, zaļi, ar eko lapām, lieli un mazi- šodien piedāvājumu klāstā ir dizainiski un skaisti gada plānotāji, kuri ir ne tikai praktiski, bet arī ļoti noderīgi ikdienā. 

Dāvanu kartes

Dažkārt sabiedrībā saka, ka dāvanu kartes ir bezpersoniska dāvana, tomēr, ja dāvanas saņēmējs ir izteicies, ka vēlas beidzot kādas smaržas iegādāties, abonementu vai iegādāties ko īpašu, tad neliela šāda dāvanu karte var piepildīt šo iespēju, ko saņēmējs noteikti novērtēs. 

Kino vai teātra biļetes

Kino, teātris vai koncerts ir izklaide, kas var ļoti pat iepriecināt dāvanas saņēmēju, it īpaši, ja cilvēks ikdienā šādu kultūru novērtē un labprāt arī pats iegādājas dažādu pasākumu biļetes. Kas ir īpaši- Jūs variet ar šādām biļetēm cilvēku uzaicināt doties arī kopīgā pasākumā!

Bez visiem šiem piemēriem, noteikti ļaujat vaļu arī iztēlei, kā arī uzklausiet vai ieklausieties, ko cilvēks ir minējis kā vēlmi iegādāties, apmeklēt vai kā sevi palutināt- tas ir veids, kā nenošaut greizi. Dāvanas var būt ne tikai praktiskas, tās var būt arī ar izklaidi, sajūtām un piedzīvojumiem!

Lai izdodas iepriecināt svētkos ar lieliskām dāvanām!