Kredītu apvienošana – pieejama klientiem visā Latvijā

Nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka” klientiem visā Latvijā nodrošina hipotekāros aizdevumus, kas piemēroti dažādu finansiālo situāciju risināšanai. Viens no pakalpojumiem ir kredītu apvienošana. Pakalpojums tiek nodrošināts klientiem no visas Latvijas.

apvienošana Pieteikties kredītu apvienošanai ir ērti ikvienam un jebkurā vietā, jo ir tikai aizdevēja mājaslapā jāaizpilda elektroniskais pieteikums. Visus pieteikumus izskata profesionāli kredītu speciālisti, kuri iedziļinās katra klienta situācijā, izvērtē riskus un iespējamo aizdevuma apjomu, procentu likmi. Par pieņemto lēmumu klients tiek informēts jau vienas vai divu dienu laikā.

Kredītu apvienošanu parasti izvēlas tie klienti, kurus nepamierina viņu kredītsituācija. Kredītu procenti vai ikmēneša maksājumi var būt pārāk lieli. Tāpat var būt, ka mainās ģimenes locekļu skaits un ienākumi uz vienu personu, kādēļ esošos maksajumus ir grūtības nosegt.

Tad kredītu apvienošana var būt ātrs un izdevīgs risšnājums, jo visu esoso aizdevumu un maksājumu vietā tiek iegūts viens aizdevums ar tieši klienta esošajai situācijai piemērotu aizdevuma termiņu un ikmēneša maksājuma likmi. Tādā veidā var ātri atbrīvoties no neizdevīgām kredītsaistībām.

Kredītu apvienošanas procesā jaunais aizdevējs aizdevuma summu novirza esošo kredītu nomaksai. Ja klients grib, var pieteikties papildus aizdevuma summai, ko viņam ieskaitīs bankas kontā.

Pēc kredītu apvienošanas klientam ir jāatcerās tikai viens maksājums vienam aizdevējam. Un maksājuma summa var būt vairākas reizes mazāka par to, ko līdz šim bija jātērē visu kredītmaksājumu segšanai.

Nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka” kredītu apvienošanu klientiem visā Latvijā nodrošina pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tas var būt dzīvoklis, māja vai māja ar zemi. Aizdevuma summa var sasniegt 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības, bet kredītu likme, sākot no 2,5%. Maksimālais aizdevuma tremiņš ir 10 gadi.

Tas ir izdevīgs piedāvājums, ko labprāt izmanto iedzīvotāji no visas Latvijas, lai atrisinātu savas finansiālās poroblēmas un uzlabotu kredītsituāciju. Katra klienta situācija tie izskatīta individuāli, meklējot labākos veidus, kā nodrošināt izdevīgu aizdevumu. “Latvijas Hipotēka” tāpēc izmanto arī sadarbības partneru pakalpojumus.