Kredīts auto iegādei.

mogo.lv nauda pret autoKāds ir izplatītākais veids, kā mūsdienās cilvēki iegādājas jaunas lietas? Protams, ka izmantojot kredīta un līzinga pakalpojumus. Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka kredītsaistības ir ilgtermiņa finansiālas problēmas, taču, ja kredīts tiek ņemts saprātīgā apjomā un katru mēnesi tiek veikti maksājumu, kā arī problēmu gadījumos nekavējoties sazinās ar aizdevēju, nekādām nepatikšanām nevajadzētu būt, jo, nez kāpēc, sabiedrībā pastāv uzskats, ka kredītiestādes ir ļaunas tikai tādēļ, ka vēlas atgūt savu naudu. Taču, ir tikai loģiski, ka aizdevējs vēlas atgūt parādu. Jūs taču arī to vēlētos, ne tā? Kredīts auto iegādei ir iespēja uzlabot savus dzīves apstākļus par pieņemamu ikmēneša cenu.

Kādēļ ir izdevīgi izmantot Mogo pakalpojumus?

Kad man bija nepieciešamība iegādāties jaunu auto, izskatīju daudz un dažādas iespējas – sākot ar lietotu auto iegādi un ss.lv piedāvājuma izpēti, gan dažādu auto salonu piedāvājumu izpētīšanu. Automašīnu jau tirgū netrūkst. Vienīgais resurss, kas pietrūkst, ir nekas cits kā finanses. Ielaisties ar bankām īpašas vēlmes nebija, jo procentu maksājums mēdz būt svārstīgs un augsts. Medijos ieraudzīju Mogo.lv reklāmu un izlēmu dziļāk izpētīt šo piedāvājumu. Izrādās, ka Mogo piedāvā 3 dažāda veida aizdevumus, kas būs draudzīgi jebkuram maciņam un noderēs ne tikai tiem, kuriem auto vēl nav, bet arī tiem, kuri jau brauc un vēlas savu automašīnu padarīt ekonomiskāku.

Kā sākt sadarbību ar Mogo?

Kredīts auto iegādei ir lielisks veids kā uzlabot savas ikdienas gaitas un pārvietoties ar drošu automašīnu. Sadarbību ar Mogo var sākt vairākos veidos – aizpildot pieteikuma anketu internetā, Mogo.lv interneta vietnē; zvanot pa tālruni un sniedzot visu nepieciešamo informāciju, kā arī ierodoties Mogo.lv filiālēs kādā no Latvijas lielākajām pilsētām. Pusstundas laikā tiek sniegta atbilde. Pozitīvas atbildes gadījumā, jāiemaksā 10% no jaunās automašīnas cenas un Mogo atlikušo summu pārskaitīt pārdevējam, līdz ko CSDD nodaļā līzinga ņēmējs tiks noformēts kā automašīnas turētājs. Tālāk atliek sekot ikmēneša maksājumiem un auto jau pavisam drīz būs manā īpašumā.

Aizdevums pret auto ķīlu – https://www.mogo.lv/lv/ka_tas_darbojas/kredits-pret-auto/