Kredīts auto iegādei – pieejams jebkuram

Kredīts auto iegādei – pieejams jebkuram

Automašīna ir ikviena mūsdienīga cilvēka neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas mūsu ikdienas gaitas padara daudz mobilākas, daudzpusīgākas un viennozīmīgi ērtākas. Komforts, ko nodrošina automašīna, ir kļuvusi par nepieciešamību un neaizstājamu palīgu ikkatra cilvēka dzīvē. Brauciens uz lielveikalu pēc pārtikas iegādes ģimenei, viesošanās gan pie tālākiem, gan arī pavisam tuviem radiem un draugiem, bērnu pārvadāšana uz skolu, bērnudārzu vai apmeklēto pulciņu vietu, pašu pieaugušo pārvietošanās uz darbu un atpakaļ, hobiju īstenošana – šo sarakstu varam papildināt ar neskaitāmi plašu automašīnas piedāvāto iespēju klāstu, tādējādi apliecinot automašīnas nozīmību un nepieciešamību pat visniecīgākajās ikdienas darbībās.

Automašīnas iegādē vecumam nav nozīmes

Pamatojoties uz iepriekš minētajām automašīnas priekšrocībām, iespējams secināt vien to, ka braukšana ar automašīnu ir aktuāla ikvienā vecumā un automašīnas vadīšana ir iespējama jebkura gadagājuma cilvēkam. Saistībā ar šo aspektuvēlos pastāstīt par savu krustmāti, kas 58 gadu vecumā nolēma tikt pie autovadītāja tiesībām un pievienoties autobraucēju pulciņam. Tā kā mana krustmāte ir ļoti atraktīva, apķērīga un ar asu prātu apveltīta, autovadītāja tiesības viņa ieguva ļoti ātri – burtiski gada laikā, ar pirmo reizi noliekot kā teorijas, tā arī braukšanas eksāmenu, kas pat daudziem jauniem cilvēkiem bieži vien nav pa spēkam. Taču tūlīt pēc tam aktuāls kļuva cits jautājums – kā iegūt savā īpašumā automašīnu? Tā kā viņa dzīvo viena un viņas ģimenē nevienam nebija liekas automašīnas, tad par piemērotāko un ērtāko šīs situācijas risinājumu tika uzskatīts kredīts auto iegādei.

Atsaucība un operativitāte

Izpētot internetā pieejamo informāciju un konsultējoties ar līdzcilvēkiem, uzklausot labas atsauksmes, krustmāte izvēlējās sadarboties ar Mogo.lv un pieteikties kredītam auto iegādei. Kā jau iepriekš minēju, mana krustmāte ir ļoti aktīva personība, līdz ar to viņa ieņem labu amatu vienā no lielākajiem pārtikas uzņēmumiem Latvijā, un finansiālā ziņā auto iegāde viņai ir pa spēkam. Krustmāte devās uz tuvāko Talsu filiāli, kur viņa saskārās ar patīkamu personāla atsaucību, aizpildīja pieteikumu, iesniedza ienākumus apliecinošus dokumentus un atbildi saņēma burtiski pēc pusstundas. Arī turpmākā kredīta noformēšana noritēja ļoti raiti – tika noslēgts līgums, nokārtoti dokumenti CSDD filiālē, izvēlētās automašīnas tirgotājam veikta pirmā iemaksa, automašīna tika pārreģistrēta uz krustmātes vārda, un tika saņemta nauda izvēlētās automašīnas iegādei, kas tika pārskaitīta pārdevējam kā pirkuma apmaksa.

Individuāla pieeja katra vēlmēm

Šobrīd mana krustmāte nu jau aptuveni pusotru gadu pa savu dzimto pilsētu – Talsiem – un tās apkārtni pārvietojas jaunajā automašīnā. Viņa ir ļoti apmierināta gan ar esošās automašīnas kvalitāti, gan komfortu, ko tā viņai sniedz, gan arī ērtajiem un izdevīgajiem kredīta nosacījumiem. Pamatojoties uz krustmātes izsacīto vēlēšanos, kredīts auto iegādei tika sadalīts maksājumos uz 60 mēnešiem jeb 5 gadiem (maksimālais līzinga periods ir līdz 72 mēnešiem). Kā ļoti ērtu aspektu krustmāte norāda to, ka viņa savā mobilajā tālrunī katru mēnesi saņem atgādinājumu par kārtējā mēneša maksājuma tuvošanos. Kā atbildīgs un ļoti punktuāls cilvēks, viņa sadarbību ar minēto kompāniju vērtē kā ļoti pozitīvu, jo, pateicoties tai, mana krustmāte ir ieguvusi savā īpašumā sen kārotu un noskatītu automašīnu, iemantojusi jaunu dzīves ritmu un komfortu, kā arī burtiski atplaukusi un šobrīd bauda tautā tā saukto „otro jaunību”.

Ceļš uz jaunām iespējām

Automašīna manai krustmātei ir pavērusi daudz jaunu iespēju – sākot ar ērtu došanos uz darbavietu un nokļūšanu atpakaļ mājās un beidzot ar ceļošanu, mazbērnu un citu radinieku apmeklēšanu, kā arī savu hobiju īstenošanu. Jau kopš skolas gadiem manas krustmātes aizraušanās ir dabas ainavu gleznošana, ko šobrīd viņa var pilnā mērā realizēt. Pateicoties ērtajām nokļūšanas iespējām, ko nodrošina automašīna, šobrīd gandrīz katras brīvdienas mana krustmāte pavada pie dabas, gleznojot fantastiski skaistas dabas ainavas. Turklāt pavisam nesen dažas viņas gleznas tika izstādītas vietējā gleznu izstādē, kas bija pieejama skatītājiem un mākslas interesentiem. Līdz ar to iespējams secināt vien to, ka itin visas lietas šajā pasaulē ir saistītas, un mēs nekad nezinām, kā kāda konkrēta lieta, darbība, uzņēmums vai pakalpojums nākotnē ietekmēs citas mūsu dzīves jomas. Šajā gadījumā kredīts auto iegādei manas krustmātes dzīvē ir ļāvis uzplaukt jaunām iespējām un jauniem ceļiem.