Kredītlīnija – saprotams, vienkāršs aizdevums

 

Pielāgo kredītlīniju sev! Lai apmierinātu visu klientu vēlmes un radītu drošības sajūtu, vajadzīgs īpašs, pārdomāts un parocīgs aizdevuma veids – kredītlīnija. Protams, ka neeksistē viens ideālais kredīta variants, kas derētu visiem un vienmēr, tādēļ kredītlīnija ir ērti pielāgojama tieši klienta iecerēm un vajadzībām.

Izvēlies līdz pat 2000 Eur uz noteiktu termiņu līdz 50 mēnešiem un katru mēnesi maksā konkrētu summu, tādā veidā nebūs grūti plānot savus izdevumus un atmaksa neradīs raizes. Katrs klients ir unikāls un tādas ir arī viņa vēlmes, tāpēc kredītlīnija ir labākais risinājums lielākiem tēriņiem.Kredītlīnija var tikt pielāgota arī citā veidā, proti, vari noteikt, vai vēlies visu summu izmantot uzreiz vai pa daļām, jo tas ietekmē arī atmaksas procesu un kopējo atmaksas summu. Uzzini vairāk te!

 

  • Prasības klientiem

 

Pieteikšanās ir elementāra un nosacījumi viegli saprotami, tomēr klientam jāpārdomā savas vajadzības un jāņem vērā reālās iespējas, lai aizņemtos vien tik, cik patiešām izdosies atmaksāt. Pirms anketas aizpildīšanas noteikti pārdomā, kādas bijušas iepriekšējās kredītsaistības, kādi šobrīd ir Tavi ienākumi un kam nauda domāta – remontam, ceļojumam, mēbeļu iegādei vai kam citam. Kreditoram svarīgi, lai Tu būtu lojāls un ņemtu vērā visus nosacījumus, veiktu regulārus maksājumus un būtu atbildīgs.

 

  • Patīkami bonusi arī Tev

 

Pirmie bonusi, ar kuriem sastopas visi klienti, ir ērtā pietiekšanās internetā un kredītu salīdzināšanas iespēja. Taču jaunie klienti saņem vēl vairāk, jo pirmajā aizņemšanās reizē iegūst patīkamas procentu likmes atlaides. Svētkos un arī ikdienā vērts apskatīt aktuālos piedāvājumus un pārsteidzošās atlaides, jo tās var izmantot jebkurā aizņemšanās reizē, tādējādi ikviens klients kļūst par ieguvēju. Ja vēlies nodrošināt sev ko vairāk, izmanto iespēju un atmaksā visu ātrāk, tad kredītlīnija izmaksās krietni mazāk. Ņem vērā, ka kredītlīnija piemērota atkārtotai lietošanai viena termiņa ietvaros, tomēr svarīgi rūpēties par savu finansiālo stāvokli, rūpīgi pārdomājot, vai papildu summa tiešām nepieciešama. Iespēja kontrolēt sava limita izmantošanu ir būtiskākais bonuss, jo, neizmantojot visu summu, krietni samazināt procentu maksu!