Kam paredzēta automašīnas noīrēšana?

ecorent.lv auto noma riga latvija mikrobusu nomaAutomašīnas noma ir ērts risinājums visiem tiem, kas grib ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu spēkratu, jo tas varētu būt pārāk neizdevīgi.. Norādes par tuvāko auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkaimēs. Ja plānojat maršrutu internetā, tad iesakām internetā aizpildīt arī auto īres pieteikumu, tikai vajadzīgs atrast atbilstošu izīrētāju. Par samaksu vienojas automašīnu placī uz vietas un turpmākie līguma noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju auto placī.. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts īres līgums un klients dodas prom ar izvēlēto automašīnu.. Tie, kuri ceļo izmantojot savu vai nomas auto, noteikti zina to, cik tas ir ērti un izdevīgi. Lidostu, ostu un staciju apkārtnē vienmēr būs iespēja iepazīties ar tuvāko automašīnu nomu piedāvājumiem. spēkratu nomu var pieteikt arī tiešsaistē, turklāt pieteikt arī dažādus papildus piedāvājumus.. Kad klients ierodas autoparkā, parasti tiek izrunātas visas neskaidrības un atsevišķi noteikumi. Nomas līgumus paraksta klātienē. Pēc visu dokumentu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Mašīnu nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Automašīnu nomu parasti izmanto tie, kuri ieradušies nepazīstamā vietā un vēlas ērti pavadīt laiku.. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad automašīnu īre būs ideāls risinājums. Tiem, kuriem patīk pārvietoties lielās grupās, ir iespēja izīrēt mikroautobusus un minivenus. Visas automašīnas, kas tiek piedāvātas īrei, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Ar kādu summu jārēķinās?

Auto izirētāji ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču vairums vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa pāris eiro. Liela daļa iznomātāju ilgākiem nomas termiņiem piedāvā atlaides – jo ilgāks nomas laiks jo mašīna dienā izmaksā lētāk.. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši mazajiem ceļotājiem, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Lielākā daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas automašīnām, mēdz atšķirties vien pa dažiem eiro.

Apskaties Ecorent.lv piekabju nomas piedāvājumus –  http://ecorent.lv/cita-tehnika/auto-piekabju-noma/