Kādos gadījumos var noderēt īstermiņa kredīts?

īstermiņa aizdevumsDzīve mūsdienās ir dažādu izaicinājumu un jaunu pavērsienu pilna, kas nereti nozīmē arī papildu izdevumus. Lai arī šobrīd daudz tiek runāts par uzkrājumu veidošanu, prakse ne vienmēr saskan ar teoriju un jāmeklē dažādi citi risinājumi. Kā vienu no tādiem var minēt kredītu, ko salīdzinoši vienkārši var noformēt internetā.

Šādu risinājumu izmanto arvien vairāk cilvēku visā Latvijā, jo tā nodrošina vairākas priekšrocības, piemēram:

 • Dažādu apmēru summas uz atšķirīgiem atmaksas termiņiem;
 • Iespēju aizdevumam pieteikties pat neizejot no mājas – bez ķīlas, galvojuma un citām sarežģītām formalitātēm

Iemesli, kādēļ tiek noformēts kredīts, mēdz būt visdažādākie – kādam tas nepieciešams, lai atmaksātu steidzamu rēķinu vai izdzīvotu līdz algai, vēl kādam – lai īstenotu kādu lielāku ieceri. Neatkarīgi no vajadzības, ātrais aizdevums var palīdzēt tikai tad, ja tiek noformēts pārdomāti, izvērtējot visus iespējamos riskus.

Kā atrast atbilstošāko risinājumu?

Īstermiņa aizdevums parasti tiek izsniegts uz 30 dienām un pieejamā summa ir daži simti eiro. Patēriņa kredīts, savukārt, jāatmaksā vairākos mēnešos vai pat gados – atkarībā no aizdevuma summas un līguma nosacījumiem.

Piemērotāko risinājumu palīdzēs atrast arī tādi faktori kā procentu likme un citi aizdevuma nosacījumi. Piemēram, daudzi aizdevēji šobrīd piedāvā pirmo īstermiņa aizdevumu bez procentiem. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Te gan jāatceras, ka aizdevums jāatmaksā laicīgi – līgumā noteiktajā laikā.

Nenoliedzami, būtiskas ir arī citu kredītņēmēju atsauksmes. Tieši tās sniegs labāko priekšstatu par konkrētā aizdevēja darbību. Tāpat svarīgi arī pārliecināties, ka aizdevējs saņēmis licenci ātro kredītu izsniegšanai.

Prasības aizdevuma saņemšanai

Kad izvēlēts piemērotākais aizdevējs, pārliecinies, ka atbilsti visām tā izvirzītajām prasībām. Aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar –

 • Regulāriem ienākumiem;
 • Pozitīvu kredītvēsturi

Svarīgi atcerēties, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs uzmanību pievērš arī kredītņēmēja vecumam.

FerratumBank kredīti dažādām prasībām

Kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi un plāno aizņemties, par risinājumu var kļūt FerratumBank piedāvātie aizdevumi. Aizdevējs Latvijas tirgū darbojas jau kopš 2007. gada, šajā laikā iemantojot daudzu kredītņēmēju uzticību. Domājot par klientiem, FerratumBank regulāri pilnveido un uzlabo sniegto pakalpojumu kvalitāti. Par to liecina arī fakts, ka kredītdevējs seko līdzi arī kredītņēmēju vajadzībām, dzīves ritmam un jaunākajām aktualitātēm kreditēšanas jomā. Aizdevēja piedāvājumā-

 • Īstermiņa aizdevums. Pieejams 350 eiro apmērā jaunajiem klientiem un līdz 400 eiro, ja aizņemies atkārtoti. Pirmais īstermiņa aizdevums ir bez procentu likmes;
 • Patēriņa kredīts. Līdz 1500 eiro. Maksimālais atmaksas termiņš – 12 mēneši;
 • Kredītlimits. Jaunajiem klientiem noteiktais maksimālais kredītlimits ir 1000 eiro, pastāvīgajiem – 1200 eiro. Iespējams visu piešķirto summu saņemt uzreiz vai arī pa daļām.

Kas nepieciešams aizdevuma noformēšanai?

Kad esi izvērtējis aizdevuma nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā, vari tam pieteikties aizdevēja mājaslapā. Lai to paveiktu, nepieciešams:

 • Dators ar interneta pieslēgumu;
 • Mobilais tālrunis;
 • E-pasts;
 • Bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām;
 • Viens eiro cents reģistrācijas maksas segšanai;
 • Dažas minūtes laika

Noteikti pārliecinies, ka atbilsti visām aizdevēja noteiktajām prasībām –

 • Esi atbilstošā vecumā – īstermiņa aizdevums un kredītlimits tiek izsniegts sākot no 21 gada vecuma, savukārt, lai saņemtu patēriņa kredītu, jābūt vismaz 25 gadus vecam;
 • Tev ir regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā;
 • Tava kredītvēsture ir pozitīva

Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem un aizņemies tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.