Kādi Ferratum kredīti pieejami?

kredītiKredīti internetā ir populārs aizņemšanās veids – kā rada statistika, tos izmanto arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju, turklāt daļa dara to regulāri.

Bez šaubām, šādai popularitātei ir savi iemesli- pirmkārt, šādi kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami, otrkārt, tie tiek izsniegti bez sarežģītām formalitātēm. Neplānotas situācijas, kas prasa papildu finanses, nereti rodas visnepiemērotākajā brīdī, taču šāda veida aizdevumi pieejami teju vienmēr – arī nedēļas nogalēs un svētkos. 

Lai noformētu ātro kredītu, vajadzīgs:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Mobilais tālrunis;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām;
  • Dažas minūtes brīva laika

Salīdzinoši ērtās pieejamības dēļ ātrais aizdevums piemērots tad, ja naudas līdzekļi vajadzīgi pēc iespējas ātrāk, tomēr, apzinoties piedāvājumu daudzveidību, kādu laiku vajadzētu veltīt tam, lai noskaidrotu, kurš no ātrajiem kredītiem konkrētajā situācijā ir vispiemērotākais.

Kas jāņem vērā, izvēloties aizdevumu?

Pirmkārt, uzmanību vajadzētu pievērst pakalpojuma izmaksām – procentu apmēram un citiem iespējamiem izdevumiem. Svarīgs aspekts ir arī pieejamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Ja maksimālais aizdevumu apmērs mēdz būtiski atšķirties, tad atmaksas termiņi pie dažādiem kredītdevējiem ir līdzīgi, vismaz tik tālu, cik tas attiecas uz īstermiņa aizdevumiem. Noteikti vajadzētu pārliecināties, kādi ir aizņemšanās nosacījumi – piemēram, vecuma ierobežojums.

Ne mazāk svarīgs faktors ir izvēlētā aizdevēja uzticamība. Lai vēlāk nerastos nevajadzīgi pārpratumi, izmanto uzticama un labi zināma kredītdevēja pakalpojumus. Noteikti ņem vērā arī citu kredītņēmēju atsauksmes – tās mēdz pārliecināt labāk kā skaļi lozungi reklāmās.

Ferratum kredīti – atrodi piemērotāko

Viens no uzticamiem un daudzu novērtētiem aizdevējiem ir Ferratum Bank. Šī aizdevēja piedāvājumā vairāki kredītu veidi – gan īstermiņa aizdevums uz 30 dienām, gan patēriņa kredīts uz ilgāku laika posmu. Kredītņēmēju ērtībām piedāvājumā arī kredītlimits. Ferratum kredīti ir iespēja izvēlēties katrai situācijai piemērotāko risinājumu-

  • Īstermiņa aizdevums jaunajiem klientiem pieejams līdz 350 eiro, bet tiem, kuri aizņemas atkārtoti, maksimālais apmērs ir 400 eiro. Būtiski, ka pirmajā aizņemšanās reizē aizdevumam netiek pievienota komisijas maksa – pēc trīsdesmit dienām jāatdod tikai tik, cik aizņēmies;
  • Patēriņa kredīts palīdzēs īstenot lielākus dzīves plānus. Tas pieejams līdz 1500 eiro. Aizdevuma atmaksa jāveic sešu līdz divpadsmit mēnešu laikā. Pirms noformē šo kredītu, iepazīsties ar interneta vietnē esošajā kredīta kalkulatorā norādīto informāciju par plānoto ikmēneša maksājumu. Tas ļaus labāk izvērtēt savu maksātspēju un samērot vēlmes ar iespējām;
  • Trešais kredīta veids ir kredītlimits. Aizņemoties pirmo reizi, tā apmērs var sasniegt 1000 eiro, savukārt pastāvīgie klienti var pretendēt uz 1200 eiro. Kredītlimita ietvaros naudu iespējams izņemt tik reižu, cik nepieciešams. Tā atmaksa notiek, veicot ikmēneša maksājumus. Pirmās 30 dienas kredītlimitu var izmantot bez komisijas maksas.

Ferratum kredīti var kļūt par risinājumu arī Tavā situācijā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atdot laikā!