Kā mājokli padarīt mājīgu?

žalūzijas viesistabaiSituācijās, kad tiek iekārtota jauna mājvieta, tad parasti rodas jautājums ar ko sākt. Ne vienmēr uzreiz pietiek līdzekļu, lai varētu atļauties visu iekārtot uzreiz, tas parasti notiek laika gaitā. Jaunā mājvietā reizēm var rasties sajūta, ka tā vēl nav apdzīvota, vēl nav mājīga un apaugusi ar Tavu individualitāti. Šeit būs padomi, kas var palīdzēt Tavam jaunajam mājoklim izskatīties mājīgāk.

Tīri logi un aizkari

Sāc ar logu mazgāšanu, jo tad Tavā mājvietā ienāks vairāk saules, kas vizuāli uzreiz padarīt telpas gaišākas, līdz ar to arī mājīgākas.

Logi bez aizkariem vizuāli piedod vēl neiekārtotas mājas izskatu. Tāpēc noteikti dodies uz veiklu un izvēlies savus sapņu aizkarus vai žalūzijas, kas vislabāk iederētos Tavā interjerā.

Puķes

Ja Tev ir telpaugi, tad neslēp tos, noliec tos vietās, kur tos redz.

Ja neesi telpaugu mīļotāja, tad arī grieztie ziedi vāzē uz Tava galda piedos mājīgumu un jauku smaržu visai telpai.

Individuālās lietas

Personiski mīļas lietas mājvietai liks kļūt individuālākai. Izveido bilžu rāmīšu sienu, kur vari pielikt savas svarīgākās bildes. Uz plauktiņa noliec savas atmiņas no ceļojumiem, ja Tev ir, pie sienas pieliec gleznas vai kanvas. Katra šī lieta raksturo Tevi, līdz ar to, istabas kļūs Tev tuvākas un mīļākas.

Saskaņotas, noderīgas dizaina lietas

Saskaņotas krāsas dod ne tikai vizuāli labu izskatu, bet rada arī mājīgumu un patīkamu atmosfēru telpā. Piemēram, ja vēl neesi iegādājies virtuves dvielīšus, tad saskaņo tos ar siena pulksteņa vai žalūziju krāsu, tādejādi iegūstot patīkamu efektu.

Skaista vāze, galdauts vai telpaugu podiņi Tavā mīļākajā krāsā piešķirs istabai nelielu, taču tomēr akcentu.

Tās mazās lietas kopainā spēj uzburt lielisku efektu.

Apgaismojums

Ja Tavā mājoklī saule iespīd tikai nedaudz, tad vēlams padomāt par lielāku apgaismojumu. Gaismekļus vari izmantot arī kā interjera priekšmetus, izvēloties, piemēram, kādu glītu stāvlampu vai galda lampu.

Jo gaišāka ir telpa, jo siltāka un mājīgāka tā mūsu uztverē kļūst.