Kā izvēlēties lētāko OCTA polisi – Izmantojot OCTA kalkulatoru!

 

    Neatkarīgi no tā ko ir vēlme iegādāties, vienmēr būs vēlme saņemt pašu izdevīgāko piedāvājumu. Bet parasti, lai varētu izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu ir nepieciešama informācija par visiem pieejamajiem piedāvājumiem. Ja tā ir sadzīves tehnikas iegāde, tad tiek izvērtēti dažādi piedāvājumi, tiek apskatīts viss pieejamais dažādos veikalos. Ja tiek iegādāta OCTA apdrošināšanas polise, tad nevar neizpalikt bez dažādu apdrošinātāju piedāvājumu apskatīšanas un izvērtēšanas. OCTA būs nepieciešama visiem transportlīdzekļa īpašniekiem, kuri ar savu auto dodas ikdienas gaitās. Tas vēl vairāk liek izvēlēties izdevīgāko, jo OCTA polise būs jāiegādājas vienmēr. OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kura ir nepieciešama ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, lai varētu piedalīties kopējā satiksmē. OCTA polise nodrošina, ka tiek segti transportlīdzekļa vai tiesiskā vadītāja radītie zaudējumi trešajai personai, kuri radušies ceļu satiksme negadījums brīdī.

            Ja ir nepieciešama informācija par dažādiem OCTA apdrošināšanas polises izsniedzējiem, tad portāls Gudriem.lv būs lieliska vieta apdrošinātāju apzināšanai. Gudriem.lv piedāvā tikai visu aktuālāko informāciju un nodrošina portāla lietotājiem iespēju viegli un ātri veikt sev piemērotākās OCTA polises izvēli un arī iegādi. Ja ir jāizvēlas izdevīgāko OCTA polise, tad noteikti jāizmanto OCTA kalkulators. OCTA kalkulatorā ir nepieciešams ievadīt informāciju par transportlīdzekli, un jau dažu sekunžu laikā tiek piedāvāti dažādu apdrošinātāju piedāvājumi OCTA polises iegādei. Tiek piedāvāts iegādāties OCTA polises 3 mēnešu, 6 mēnešu, 9 mēnešu un 1 gada ilgam periodam. Cenas katram apdrošinātājam ir atšķirīgas, jo katrs aizdevējs nosaka savus nosacījumus, kuri ietekmē cenas apmēru. Jāatceras, ka OCTA apdrošināšanas polise ilgākam laikam būs izdevīgāk iegādāties nekā īsākam. Gudriem.lv piedāvā iegādāties OCTA polises sadarbībā ar uzticamo partneri apdrošināšanas brokeri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar dažādiem Latvijas apdrošināšanas sabiedrībām.

            Iegādāties OCTA polise ar Gudriem.lv būs ātri un ērti, jo pēc salīdzināšanas ir iespēja uzreiz iegādāties OCTA polisi un to saņemt savā e-pastā PDF faila formātā. Neizejot no mājas ir iespēja āti un vienkārši iegādāties sev tik ļoti nepieciešamo OCTA polisi, jo katrs spēs atrast sev izdevīgāko OCTA polises piedāvājumu.

            Ar Gudriem.lv būs viegla un gudra izvēle starp daudzajiem OCTA polises piedāvājumiem un apdrošinātājiem. Būs iespēja noformēt pirkumu tikai dažu minūšu laikā, lai jau pavisam drīz varētu doties tālāk gaitās ar jauno OCTA polisi. Kā arī ja rodas ar OCTA polisi saistīti jautājumi vai neskaidrības, ir iespēja sazināties ar Gudriem.lv profesionālajiem un zinošajiem klientu konsultantiem, lai saņemtu kvalitatīvu konsultāciju. Viss, kas nepieciešams, lai saņemtu jauno OCTA polisi, ir doties uz Gudriem.lv, izvēlēties un iegādāties izdevīgāko.