Izvēlieties mūsdienīgo tulkošanas biroju

Tulkošana sevī ietver klienta prasību uzklausīšanu un īstenošanu, liekot lietā visu sadarbības partneru atbalstu, tāpēc vienmēr tiek izveidota labākā komanda. Taču atkarībā no tā, kāda veida tulkojumi Jums nepieciešami – mutvārdu vai rakstveida – , tulkošanas birojs piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu.

Tulkošanas pakalpojumi paredzēti tam, lai Jūsu svarīgie dokumenti būtu arī gramatiski un stilistiski pareizi, tieši tāpēc tiek dota iespēja izvēlēties arī pieredzējušu korektoru palīdzību. Tulkošanas cenas tiek noteiktas katram individuāli, tāpēc pieteikuma anketā nepieciešams norādīt valodu kombināciju, nepieciešamos pakalpojumus u.c. nianses. Izvēloties vajadzīgo pakalpojuma variantu, Jums tiks atrasts piemērots tulks vai rakstveida tekstu tulkotājs, kas pilnībā izpildīs Jūsu minētās prasības.

Dokumentu profesionāla tulkošana

Tulkotājs ir speciālists, kas katru reizi parūpēsies, lai Jūsu dokumentu tulkošana noritētu bez problēmām, turklāt šādi tulkojumi tiek sagatavoti no vairāk kā 20 valodām. Angļu vai arī krievu tulkotājs ir ierasta klientu izvēle, tomēr biroja speciālisti veic tulkojumus daudzās pasaulē labi zināmās valodās. Klientu tekstu tulkošana citreiz ir īsts izaicinājums pat profesionāļiem, bet tas nevienu speciālistu nespēj samulsināt, jo pieejami eksperti, kas lieliski zina konkrētos terminus un dokumenta tēmu. Lielāka apjoma tulkošanas projektiem parocīgas ir dažādas programmas, kas dod iespēju veikt tulkošanas darbus bez aizķeršanās. Lai arī kāda formāta darbu Jūs iesniegtu tulkošanai, nekad netiks pievienots papildu uzcenojums, tāpēc jebkurš tulkojums būs Jums izdevīgs.

Ērti pieejami mutvārdu tulkojumi

Lielu konferenču rīkotājiem vai pasākumu veidotājiem ļoti bieži ir nepieciešama tieši sinhronā vai vienkārši secīgā mutvārdu tulkošana, ko veic profesionāls tulks. Piemēram, vācu tulkotājs, kurš īpaši praktizējies šādu tulkošanas darbu veikšanā, būs spējīgs īstenot Jūsu prasības dažādās formās. Tas nozīmē, ka šādi tulkojumi Rīga ietver ļoti daudzas lietas, jo mutvārdu tulkošana iespējama arī pa tālruni, ne tikai satiekoties ar ārzemju viesu grupu. Lai justos pārliecinoši ikvienā biznesa partneru sapulcē ārpus valsts, tulks var doties Jums līdzi. Neraugoties uz darba norises apstākļiem un apjomu, vienmēr tiek sagatavots izdevīgākais variants.