Izvēlies piemērotāko ātro kredītu!

viasms.lv naudas aizdevums negaidītiem tēriņiemĀtrais aizdevums patreiz ir viens no zināmākajiem aizdevuma veidiem valstī, ko izsniedz vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. Nereti ir sarežģīti izvēlēties atbilstošāko un izdevīgāko aizdevumu no lielā piedāvājuma. Dažādu aizdevēju ātrie kredīti atšķiras gan ar maksimālo pieejamo kredīta apmēru, gan atmaksas termiņu, kā arī citiem rādītājiem. Šeit jūs varat iepazīties ar pāris principiem, kā vienkāršot izvēles gaitu.

Pirms sākat vairāku piedāvājumu salīdzināšanu, ir vēlams definēt, kādiem kritērijiem jāatbilst aizdevumam. Mēģiniet izdomāt atbildes uz šādiem jautājumiem:

•   Cik liels aizdevums jums ir vajadzīgs?

•   Kādam ir jābūt aizdevuma atdošanas laikam?

•   Cik drīz jums tas ir nepieciešams?

Ātrais kredīts ir piemērots gadījumiem, kad jums nepieciešams salīdzinoši neliels kredīts uz īsu laiku. Ja jums nav svarīgi tas, cik ilgā laikā saņemat aizdevumu, varbūt jums izdevīgāks būs bankas izsniegts, nevis ātrais kredīts

Ātrais kredīts ( https://www.viasms.lv/lv/blogs/pareiza-izvele-atrie-krediti-bez-kilas ) ir salīdzinoši neliels aizdevums, tāpēc tas nav paredzēts salīdzinoši lielu mērķu sasniegšanai. Šis kredīts ir paredzēts sadzīves tēriņu segšanai, gadījumiem, kad paviasm mazliet pietrūkst naudas, kāda pirkuma veikšanai, gadījumiem, kad ir izdevība izmantot izdevīgu akcijas piedāvājumu, kā arī citām situācijām. Aizdevuma summa parasti nepārsniedz dažus simtus latu, tomēr pāris kredītdevēji sniedz iespēju aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.

Ja jūs apmierina maksimālais pieejamais kredītaapmērs, pārdomājiet,apdomājiet, vai spēsiet kredītu atmaksāt kompānijas norādītājā termiņā . Parasti ātrais kredīts ir jāatdod 30 dienu laikā, jāpiebilst gan, ka pāris kredītdevēji piedāvā līdz 12 vai 24 mēnešiem ilgu atdošanas laiku. Visbiežāk ātros aizdevumus var saņemt diezgan ātrā laikā – no dažām minūtēm līdz vairākām stundām.