Izturīgs lamināts par labām cenām.

prof.lv gridas segumiĻoti daudz mājokļu visā Latvijā, pateicoties dažādiem Eiropas savienības fondiem un arī pašvaldību finansiālajam atbalstam, tiek renovētas, tajās tiek veikti energoefektivitātes uzlabošanas darbi, mainīti stāvvadi un citas caurules, mainīta apkures sistēma un vēl dažādas procedūras, lai samazinātos izmaksas un nerastos zudumi. Ņemot vērā to, ka šī procesa laikā tiek veikti gan āra darbi, gan iekšdarbi, tad kādēļ gan visu nenovest līdz galam un neatsvaidzināt savu dzīvojamo telpu izskatu pavisam un neveikt remontu. To, ko katrs saprot ar jēdzienu remonts, var traktēt diezgan individuāli, bet neliels kosmētiskais remonts ik pēc 5 gadiem nebūt nenāk par ļaunu. Kosmētiskā remonta laikā parasti tiek izlīmētas jaunas tapetes un nomainīts grīdas segums, kā arī novērsti dažādi gadu gaitā radušies defektiņi.

Grīdas seguma nomaiņa.

Šoreiz runa būs tieši par grīdas segumiem un precīzāk – laminātu. Laminātu visprecīzāk būtu saukt par lamināta grīdas segumu, bet tautā iegājies tā kodolīgākais nosaukums – lamināts. Tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem grīdas segumiem ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē, kas nozīmē to, ka ražotājiem ir jāiespringst un regulāri jāpapildina piedāvājums ne tikai dizainiskā, bet arī funkcionālā ziņā. Grīdas seguma nomaiņa mājā vai dzīvoklī var ne tikai atsvaidzināt interjeru, bet arī veidot mazākus siltuma zudumus telpā, it sevišķi, ja istaba atrodas virs pagraba.

Cenu diapazons.

Lamināts noteikti ir viens no tiem būvmateriāliem, kura cenas ir pieejamas visplašākajā diapazonā, sākot no dažiem eiro kvadrātmetrā un beidzot ar dažiem simtiem eiro kvadrātmetrā. Daudzi joprojām jauc laminātu  ar parketu, bet tas ir pilnīgi aplami, jo tie ir divi dažādi grīdas seguma veidi, turklāt, parkets ir stipri vien dārgāks. Lamināta cena ir atkarīga no tā biezuma un izgatavošanas materiāliem. Lēts lamināts ne vienmēr nozīmē to, ka tas ir slikts un slikti kalpos. Kā jau jebkas, ko ikdienā izmantojam, nolietojas attiecīgi tam, kā mēs par konkrēto lietu rūpējamies.