Iepērcies ērtāk un ātrāk – izmanto internetu

Ja esat viens no tiem daudzajiem cilvēkiem, kurus lielveikali un pārpildīti tirdzniecības centri ir pamatīgi nogurdinājuši, tad ir īstais brīdis, lai izbaudītu iepirkšanās brīvību jebkurā vietā.

interneta veikalsJums nav vasara jāpavada pilsētas mūros, jo visu, kas nepieciešams, varat pasūtīt interneta veikalos un saņemt ar piegādi jebkurā ērtā vietā. Vasarā gribam klusumu un mieru, tāpēc labprāt braucam uz lauku mājām, viesu namiem, kur varam būt tālāk no burzmas.

Bet šī gadsimta priekšrocība ir tā, ka internets ir visur. Tas nozīmē, ka jebkurā vietā un jebkurā laikā varat iepirkties interneta veikalos. Un interneta veikali Latvijā ir tiešām lielā skaitā, tajos ir daudzveidīgs piedāvājums, un atrodamas arī izdevīgas cenas, ja ieskatāmies īstajos veikalos.

Kāpēc interneta veikali ir ērti?

Internets ir kļuvis par vienu no mūsu laika zagļiem, bet tam ir arī otra puse – iespējas ietaupīt laiku tādiem darbiem, kuriem agrāk nācās veltīt daudz laika – vairākas stundas vai pat visu dienu.

Laiku parasti zog sociālie tīkli, spēles, video, bet e-pakalpojumu sistēma palīdz mums netērēt laiku, lai nokārtotu kādas svarīgas lietas, jo gandrīz visām iestādēm ir izveidoti elektroniskie pakalpojumi, e-pasts, tiešsaistes saziņas forma, iespēja pieteikties pakalpojumiem, pasūtīt vai iesniegt kādu dokumentu.

Un interneta veikalus savā ziņā arī var skaitīt pie tās kategorijas, kas palīdz taupīt laiku.

Piemēram, mani vecāki dzīvo tālu laukos, tuvumā ir tikai daži pārtikas veikali. Bet vajadzību taču ir vairāk. Tad viņu ik pa laikam brauc uz pilsētu. Ceļā abos virzienos paiet vairāk nekā divas stundas.

Pa pilsētu vēl iznāk staigāt kādas divas vai pat vairāk. Būtībā tā ir visa diena. Viņu rīcībā ir neliels auto, tāpēc nav iespējas atvest uz mājām lielākus pirkumus, piemēram, sadzīves tehnika. Un tieši tāda vajadzība pavisam nesen viņiem bija, jo sabojājās veļas mazgājamā mašīna. Tēvs jau domāja, kur aizņemties citu auto.

Bet es viņu atrunāju un teicu, ka visu nokārtošu, viņiem atliek tikai pēc divām dienām sagaidīt mājās jauno veļas mazgājamo mašīnu. Es darba pārtraukuma laikā turpat kabinetā ieskatījos interneta veikalā brivi.lv, ko jau pati biju izmantojusi, izvēlējos tādu veļas mazgājamo mašīnu, kas atbilda viņu vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Pasūtīju to un pirkumu apmaksāju no bankas konta. Tas viss man aizņēma pavisam nedaudz laika, kādas desmit vai piecpadsmit minūtes. Piegādi izvēlējos uz vecāku māju. Pārdevējs apstiprināja, ka jau pēc divām dienām prece būs klāt.

Piezvanīju vecākiem un pateicu, ka viņiem nav jāmeklē auto, jātērē visa diena, lai pašiem brauktu uz pilsētu un meklētu veļas mazgājamo mašīnu.

Pērc ātri un saņēm uz mājām

Gandrīz visi interneta veikali Latvijā nodrošina preču piegādi pircējiem uz jebkuru adresi. Piegāde iespējama pat ārpus Latvijas. Protams, ka tādos gadījumos piegādei ir citas izmaksas, bet teorētiski tas ir iespējams. Latvieši tagad dzīvo visā plašajā pasaulē.

Bet labprāt iegādājas latviešu uzņēmēju darinājumus – apģērbu, rotas, pat mēbeles un citas lietas, ko viņi ērti var pasūtīt tieši interneta veikalos, jo nav starpības, vai izmantojat internetu Latvijā, Dānijā, Anglijā, ASV un citās pasaules vietās.

Tikpat ātri un ērti varat iepirkties no jebkuras vietas pasaulē, vajadzīgs tikai internets un adrese, uz kuru nosūtīt pirkumu. Tā pati sistēma darbojas arī no šejienes – varat iepirkties jebkurā interneta veikalā visā pasaulē un saņemt sūtījumu uz sev tuvāko pasta nodaļu vai pat ar kurjeru līdz mājas durvīm.

Par tādu iepirkšanās brīvību pirms dažiem gadu desmitiem pat sapņot nevarējām. Tagad tā ir ikdiena. Izvēles iespējas ir neaprakstāmi plašas, varat atrast to, ko vēlaties, un par izdevīgākajām cenām.