Idejas, kā sarīkot svinības, lieki netērējoties

dārza nojumes un lapenesJa Tev ir gaidāmas svinības un Tu jūti, ka finansiāli nevari atļauties greznus svētkus, tad mums Tev būs padomi kā lieliski nosvinēt īpašus notikumus, lieki netērējoties.

Plānojot svētkus, būtiski ir saprast kādā noskaņā šo dienu vēlies pavadīt. Vai tie būs bērna svētki, vai pieauguša cilvēka svētki, vai kāzu jubileja. Līdz ar to, vari padomāt vai vēlies svētkiem īpašu tematiku, piemēram, ja tā ir kāzu jubileja, vai to rīkosi izmantojot kādas īpašas krāsas, kas bija Jūsu kāzās, vai izcelsi svinībās romantisko noskaņu. Vai bērnu ballītē bieži tiek pielietota tematika rotājumiem, kūkas noformējumiem, ielūgumiem.

Lai ieekonomētu finanses, ieteiksim kam netērēt tik daudz naudas, bet kā to aizstāt, lai svinības tik un tā būtu neaizmirstamas:

  • Ielūgumi mūsdienās, protams, ir skaists žests, taču, lai ekonomētu laiku un naudu, varat nosūtīt tos arī elektroniski. Ir vairāki portāli, kur interneta vidē bez maksas variet paši izveidot skaistus ielūgumus, attiecīgi savai svētku tematikai.
  • Rotājumi vienmēr piedod svētkiem noskaņu, taču iesakām tam netērēt daudz naudas, jo nereti rotājumos varam atstāt vislielāko naudu, jo tie mazie nieciņi kopā patērē daudz naudas. Padomā, varbūt mājās jau ir kādi rotājumi, kurus izmantot, vai arī izmanto, piemēram, auklu ar knaģīšiem un piekarini bildes, kas asociējas ar attiecīgajām svinībām. Ja mājās ir kāda gaismas virtene, tās vienmēr piedod romantisku noskaņu.
  • Izvēloties svētku norises vietu, apdomā visus risinājumus, kas pastāv pie attiecīgā viesu skaita. Ja svētki ir vasarā, tad labs risinājums ir dārza nojumes un lapenes, kur vari saaicināt viesus, nemaksājot dārgu naudu par telpām.
  • Svinībās parasti tas ko atceras viesi, ir aktivitātes. Padomā par kādām spēlēm ko sarīkot, vai arī izpēti, kas netālu notiek. Reizēm kādā kafejnīcā ir kāds bezmaksas koncerts, vai vari uzaicināt viesus uz kādu dabas taku un noslēgumā pacienāt visus lieliskā piknikā. Idejas kā ieekonomēt līdzekļus, bet uzrīkot lieliskas svinības ir daudz, atliek tikai ieslēgt savu iztēli.