Idejas dāvanām Ziemassvētkos vecākiem

aizdevumi internetāStraujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie svētki un pavisam drīz būs jāsāk domāt par to, ko dāvināt sev mīļajiem un tuvajiem Ziemassvētkos. Veikalu plauktos atrodamas visdažādākās preces, tomēr jāatceras, ka daudz svarīgāka par dāvanas materiālo vērtību vienmēr būs sirsnība, noformējums un pasniegšanas veids. Ko tad dāvināt šajos skaistajos svētkos pašiem tuvākajiem cilvēkiem – vecākiem, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

  • Pirms dāvanas izvēles, vienmēr apdomājiet savu vecāku vaļaspriekus un hobijus, ļoti iespējams, ka dāvanas izvēlē vispareizāk būs vadīties pēc tiem. 
  • Apdomājiet, kādus pasākumus Jūsu vecāki kopā apmeklē visbiežāk. Ielūgumi uz jaunāko teātra izrādi vai mūzikas koncertu nodrošinās ne tikai saņemšanas, bet arī kopābūšanas prieku. 
  • Iecienīto smaržu komplekts gan viņai, gan viņam vienmēr būs laba izvēle, tomēr nevajadzētu aizmirst dāvanai piešķirt arī kādu personisku akcentu, pievienojot dāvanai sirsnīgu kartīti vai dekoru.
  • Kā sirsnīga dāvana ziemas periodā būs dažādi aitas vilnas izstrādājumi, piemēram, čības, zeķes, vestes vai gultas pārklājs. Tāpat katram no vecākiem var dāvāt siltu, no maiga materiāla darinātu pledu, kas sildīs drēgnos ziemas vakaros.
  • Arī skaists, krāšņiem rakstiem dekorēts gultasveļas komplekts būs lieliska dāvana. Tāpat tos iespējams arī papildus personalizēt, piemēram, vēršoties apdrukas salonā un apdrukājot spilvendrānas ar sirsnīgām ģimenes fotogrāfijām, novēlējumiem vai iniciāļiem.
  • Lai iepriecinātu vecākus ar dažādiem gardumiem un iemīļotajām uzkodām un dzērieniem, var noformēt personīgu dāvanu grozu. Skaists groziņš vēlāk noderēs saimniecībā dažādu sadzīves priekšmetu glabāšanā, bet tā piepildīšanā var brīvi ļauties fantāzijai un ievietot tajā ne tikai dažādas delikateses un gardumus, bet arī sirsnīgus niekus, traukus vai virtuves piederumus.
  • No maiga materiāla darināti un krāsās saskaņoti rītasvārki derēs kā laba dāvana abiem vecākiem, sildīs drēgnās rīta un vakara stundās un vienmēr atgādinās par dāvinātāju.
  • Grāmatu vai mākslas albūmu dāvināšana vienmēr būs labs risinājums, tomēr vienmēr vajadzētu pārliecināties, ka izvēlētā grāmata jau nav vecāku grāmatplauktā. Tāpat nevajadzētu aizmirst arī par sirsnīga novēlējuma ierakstīšanu grāmatas titullapā vai personalizētu grāmatzīmi.