GoPro kameras un piederumi interneta veikalā 220.lv – Uzfilmē savus piedzīvojumus‎.

Tiem, kuriem piedzīvojumi, aktivitātes, sports ir viena no dzīves sastāvdaļām, noteikti ne vienu reizi vien dzīvē gadījušies momenti, kad bijusi doma – žēl, ka līdzi nebija kameras un notikušo nebija iespējams nofilmēt. Tāpat, nereti situācijas risinās tik ātri, ka kameru izņemt no somas nemaz tik ātri nav iespējams, rokas ir aizņemtas un tā tālāk. Tā nu lieliskie momenti paliek tikai stāstījuma formātā, ko vēlāk varam pārstāstīt draugiem, tomēr uzfilmēts video formātā būtu bijis daudz labāk.

Mūsdienās visam ir risinājums – šajā situācijā – GoPro kamera. GoPro kamera ir tā, kas ļauj filmēt tieši to, ko redzam, notikumus mums apkārt, no skatupunkta, kur paši esam operatori, tikai kamera nav jātur rokās – tās ir brīvas, lai varam kvalitatīvi nodoties konkrētajai aktivitātei, vienlaicīgi, iemūžinot notiekošo. Aizraujoši!

Ja esam nolēmuši iegādāties šādu ierīci savu piedzīvojumu kvalitatīvai iemūžināšanai – jārēķinās ar dažiem svarīgiem punktiem, ko derētu atķeksēt, pirms pirkuma veikšanas. Iesākumā, šāda ierīce nebūs no ļoti lētajām, ja vēlamies iegādāties kvalitatīvu un labu GoPro kameru, tāpēc varam sākt ar meklējumiem, kur iespējams iegādāties šādu ierīci, izdevīgā cenā un labā piedāvājumā. Varam ielūkoties interneta veikalā 220.lv – tur atradīsim dažādus GoPro kameru piedāvājumus (dažādus modeļus un stiprinājumu kombinācijas), lai varētu izvēlēties atbilstošāko savām aktivitātēm un vēlmēm. Arī tad, ja šajā jomā esam iesācēji un vēl tikai mēģinām saprast, kā viss strādā, 220.lv izvēlētās GoPro kameras ļaus uzņemt profesionālas kvalitātes video un foto materiālus. Kameras pašas par sevi ir nelielas, ērti lietojamas, izturīgas – piemērotas kā sporta aktivitātēm, tā dažādām brīvdabas aktivitātēm. Ziemā tās lieliski var noderēt tiem, kas mīl aizrauties ar dažādiem sniega sportiem, pārgājieniem dabā, savukārt vasarā – ūdenssports, makšķerēšana, pārgājieni, kempingi, ceļojumi un vēl un vēl.

Iegādājoties kameru pārliecināmies par to, ka kamera, ko grasāmies iegādāties, ir patiešām piemērota un neliks vilties (ka pērkam tieši to ko vēlamies, iegūstot to, ko sagaidām). Pārliecināmies, ka iegādājamies pietiekami lielu atmiņas karti GoPro kamerai, lai tajā ietilptu viss vēlamais video (ja pati kamera filmēs augstas kvalitātes attēlu, arī vieta, ko kartē aizņems video, būs krietni vien lielāks). Tāpat, nočekojam, kāds ir kameras maksimālais filmēšanas laiks, cik ilgi tur baterija un kādi ir pieejamie lādētāji. Kameras stiprinājumu komplekti ir būtiski, jo dažādām aktivitātēm var būt piemēroti dažādi stiprinājumi – ja zinām, kādām aktivitātēm kameru vēlamies iegādāties, būs vieglāk arī izvēlēties atbilstošākos stiprinājumus. Vērtējot filmēšanas un attēla kvalitāti – labākā un universālākā izšķirtspēja, ar kuru pietiek āra apstākļiem, ir 1080p 60fps, kas dod teicamu attēla kvalitāti. Tad nu atliek vien noskatīt sev piemērotāko un sākt iemūžināt savus piedzīvojumus!