Eurobion Bio attīrīšanas sistēmas

eurobion-logoLaikiem mainoties, mainās arī cilvēku paradumi un sadzīves apstākļi. Tas notiek pakāpeniski, taču atskatoties atpakaļ, šķiet ka ikdienas apstākļi ir mainījušies pa 180 grādiem. Šī gadsimta sākumā, ļoti liela loma tika iedalīta ekosistēmas saglabāšanai un dabīgākam dzīves veidam. Ekoloģija un bio produktu patērēšana, veselīgs dzīvesveids un otrreizēja pārstrāde ir tikai neliela daļa no visa tā, ko cilvēki dara, lai dzīvotu pareizāk un mazāk nodarītu kaitējumu dabai. Lai viss šis process būtu ar lielāku efektu, ir iespēja veikt uzlabošanas un attīrīšanas darbus jau krietni ātrāk, uzstādot bio attīrīšanas sistēmas.

Kas piedāvā šādu pakalpojumu?

Bio attīrīšanas sistēmas ir iespējams apskatīt un iegādāties uzņēmumā Sia Eurobion. Uzņēmums pasūtījumus apstrādā individuāli, tādēļ pret klientiem ir īpaša pieeja un nav jāuztraucas par to, ka tiks uzstādīta nederīga iekārta, un nauda būs izmesta vējā. Ņemot vērā to, ka iekārtas var sasniegt pat 3 metrua diametrā, ir iespējams tās montēt uz vietas objektā un nebūs jāuztraucas par transportēšanas izmaksām. Uzņēmums piedāvā 5 veidu bio attīrīšanas iekārtas, kas katra ir ar atšķirīgu tilpumu. Cenas tiek noteiktas pēc rūpīgas vietas apskates, veiktajiem mērījumiem un aprēķiniem. Pastāv iespēja attīrīšanas sistēmas iegādāties ar kredīta palīdzību, kas ievērojami atvieglo ierīču iegādi un uzstādīšanu.

Kādas ir priekšrocības?

Sistēmu uzstādīšanas izmaksas nav no zemajām, tādēļ daudziem varētu rasties jautājumi par to, kādas priekšrocības un ērtības ir šādām tehnoloģijām, un vai tās ir izdotās naudas vērtas. Sāksim ar to, ka ierīces attīrīšanas kvalitāte sasniedz 96% atzīmi un ūdeni var izmantot arī dārza laistīšanai. Iekārtai nav vajadzīga speciāla palaišana vai kādā citādā veidā tā nav kā speciāli darbināma. Ņemot vērā Latvijas klimata apstākļus, sistēmu korpusi ir veidoti no ļoti izturīga materiāla, kas pārcietīs pat viskustākās ziemas un atkušņus. Zemais elektrības patēriņš ir vēl viens liels pluss, jo elektrība Latvijā nav no tiem lētākajiem komunālajiem pakalpojumiem. 1 reizi gadā iekārtas tiek speciāli tīrītas.

Uzņēmuma kontakti:

  • Ojāra Vācieša iela 6, Rīga, Latvija, LV-1004
  • Telefons : +371 20034712
  • E-pasts : juris@eurobion.eu