Esi slims, bet ledusskapis tukšs? Pasūti ēdienu uz mājām!

Ziemas laiks mums vienmēr saistās ar vismaz vienu kārtīgu slimošanu, kad spēka nav pat tik daudz, lai līdz vannas istabai vai pēc tējas krūzes aizkļūtu, kur nu vēl domāt par ēst gatavošanu un pārtikas iegādi. Bet ledusskapis kā par spīti tieši tad ir krietni tukšs, bet gājiens uz veikalu šķiet kā veselas kaujas operācijas pieveikšana, tāpec šo domu atmetat pavisam ātri.

Ja nu vēl veikals ir vairāku trolejbusa pieturu attālumā? Ko darīt?

Ja dzīvojat vienā pilsētā, vienmēr var noderēt zvans draugam vai mamami, kas jebkurā situācijā izdomās, kā pabarot un aprūpēt savu izsalkušo un apslimušo atvasi. Bet tajā nelaimīgajā ziemā, kad mani vairāk kā nedēļu mocīja nepieveicams ziemas vīruss, man tuvumā nebija neviena, kas parūpētos, sabužinātu spilvenus, pažēlotu un pagatavotu maltīti. Vecāki dzīvoja citā pilsētā, draugiem darbs un augstskola. Vienreiz gan viņi ieskrēja un atnesa man ātrās uzkodas, bet principā biju palicis viens savā īrētajā dzīvoklītī ar zāļu kaudzi, tējas litriem, bet bez kārtīga ēdiena, ko man par brīnumu joprojām gribējās. Kādi bija risinājumi?

Pasūtīt ēdienu uz mājām

Tad atcerējos, ka draugu ballītēs un filmu vakaros taču vienmēr kaut ko ēdamu pasūtām ar piegādi uz mājām. Visbiežāk tā bija pica vai ātrās uzkodas, bet dažas reizes bijām ēduši tā smalkāk – pasūtījām suši. Izrādījās, ka suši piegāde no Kabuki Express ir visu diennakti uz jebkuru Rīgas un tās tuvākās pakārtnes vietu. Tas bija lieliski. Tagad atcerējos par šādu iespēju un man patiešām sagribējās tieši suši. Bija cerība, ka šī gardā ēdiena nobaudīšana man varētu palīdzēta atgūt spēkus un pavisam ātri atveseļoties. suši piegādeTāpēc ķēros pie lietas un internetā pasūtīju kārtīgu porciju vairāku veidu suši, pie reizes arī citus Āzijas ēdienus un uzkodas no tā paša piegādes servisa. Jau pēc nedaudz vairāk kā stundas maltīte bija pie manām durvīm – svaigi gatavota un glīti iesaiņota. Ar lielu baudu to apēdu un ļāvos kārtīgam un atveseļojošam miegam. Suši tiešām mani uzmundrināja, un jau pēc divām dienām biju vesels un gatavs doties pilsētas džungļos. Atgriežoties darbā, veltīju draugiem dažus nekaunīgus komentārus par to, ka bija pametuši mani likteņa varā un bez pārtikas. Ieteicu viņiem pierakstīt suši piegādes servisa mājas lapu, jo tā arī viņus varētu izglābt no mokoša izsalkuma brīdī, kad visi no viņiem novērsušies. Lai vai kā, bija skaidrs, ka grūtā brīdī pilsētā dzīvojošam cilvēkam nav par ko satraukties, vienmēr varēs atrast kādu iestādi un apkalpošanas servisu, kam šādu cilvēku vajadzības būs daļa no biznesa veiksmes.