Dvieļu žāvētājs atvieglos Jūsu ikdienu

 

dvieļu žāvētājiVisticamākais, ka vannas istaba ir tā telpa, kurā pastāv vislielākais mitruma daudzums. Tā ir arī vieta, kur mēs regulāri katru dienu uzturamies. Tieši tāpat katru dienu mēs lietojam dvieļus, kuri atkarībā no izmantošanas intensitātes ir jāžžāvē mazāku vai ilgāku laiku. Lieliska izvēle noteikti ir – iegādāties dvieļu žāvētāju.

Sodien dvieļu žāvētāji  ir patiešām lielā piedāvājuma klāstā https://220.lv/lv/majai-un-remontam/vannas-istabas-iekartas/dvielu-zavetaji un katram ir iespēja atrast sev piemērotāko un pat interjerā atbilstošāko. Dvieļu žāvētāju precīzā uzstādīšanā ir pārs būtiski noteikumi, kurus labāk uzticēt santehniķim, kas uzstādot var arī sniegt instrukcijas par turpmāko lietošanu. Dodoties uz veikalu vai izvēloties interneta veikalā, Jūs gaida patiešām liles piedāvājums ar dažādu ražotāju, dažādu krāsu, tipu, augstuma un platuma dvieļu žāvētājiem. Kādas ir priekšrocības vannas istabām ar dvieļu žāvētāju?

  1. Ja ģimenē ir vairāki locekļi, tad katru dienu tie ir arī vairāki dvieļi, kurus nepieciešams izžāvēt. Iespējams, ka esat pamanījuši, ka līdz šim visiem dvieļiem nepietiek vietas un tie tiek nesti žāvēties citviet mājoklī. Dvieļu žāvētāji noteikti šo problēmu atrisina. Īsā laikā Jūsu dvieļi pēc lietošanas atkal būs mīksti un sausi un gatavi nākamajai izmantošanai.
  1. Dvieļu žāvētāju sildīšanai iespējams izmantot elektrību vai esošo apkures sistēmu. Var izmantot to pieslēgšanu karstā ūdens padevei. Jums tikai ir jāatrod savs piemērotākais risinājums. Dvieļu žāvētāji, kas pieslēgti apkurei, protams, savu uzdevumu veiks apkures sezonā. Lielāka priekšrocība ir tiem, kurus var pieslēgt karstajam ūdenim, jo tā paši varat regulēt izmantošanu visa gada garumā.
  1. Lai arī dvieļu žāvētāji nav tas pats, kas radiatori un telpas apsildes funkciju tie neveiks, tomēr līdzās dvieļu žāvēšanai tos var lieliski izmantot arī sīkas veļas, bērnu zeķīšu vai cimdiņu izžāvēšanai.
  1. Ja Jūsu vannas istaba ir neliela telpa, tad arī tai ir iespēja atrast piemērota izmēra dvieļu žāvētāju. Iecienīti ir kāpnīšu veida vai horizontālie žāvētāji. Klasiski dvieļu žāvētāji var būt kā telpas interjera papildelementi un dizainiski priekšmeti un arī tādi, kas līdzinās lieliem dvieļu pakaramiem. Tie cenu kategorijā arī ir lētāki.