Drauga dzimšanas diena jau klāt, bet Tev vēl nav dāvanas?

Reizēm steigā un pienākumu gūzmā mēdzam aizmirst arī svarīgas lietas. Kādu tikšanos, svarīgu zvanu un arī tuvu cilvēku svētku dienas. Es esmu klasiskākais piemērs tam cilvēkam, kurš regulāri aizmirst par dzimšanas dienām, gadās, ka aizmirstu pat tuvāko cilvēku dzimšanas dienas.

Pagājušajā mēnesī par draudzenes dzimšanas dienu atcerējos tikai iepriekšējā dienā. Protams, ka steigā rezervēju galdiņu restorānā, bet vajadzēja vēl atrast dāvanu.

Labi, ka man ienāca prātā dāvanu karšu serviss FromMe.lv, ko darbā priekšnieks palūdza izmantot, lai iegādātos dāvanas kolektīva labākajiem darbiniekiem, kuri bija uzrādījuši lielākos sasniegumus pusgada pārdošanas rādītājos.

Toreiz kolēģiem tika iegādātas FromMe.lvUnikartes 500 eiro vērtībā katram no 5 apbalvotajiem darbiniekiem. Tā kā kartes iegādājos un no uzņēmuma konta apmaksāju es, pamanīju, ka FromMe.lv piedāvā plašu klāstu ar dažādām dāvanu kartēm.

Dāvanu karte dzimšanas dienai

fromme-unikarteTā nu es sāku pētīt idejas dāvanām dzimšanas dienā. FromMe.lv dāvanu karšu filtrs kā dzimšanas dienai piemērotas parādīja vairāk nekā 800 dāvanu kartes. Tā kā saņēmējs ir sieviete, veicu vēl sīkāku atlasīšanu, rezultātā aktuālajā piedāvājumā palika nedaudz vairāk nekā 600 dāvanu kartes.

Tas bija liels apjoms, ko izskatīt, tāpēc atlasē virzījos vēl tālāk, atlasot tās kategorijas, kas saistītas ar draudzenes interesēm. Izvēlējos trīs kategorijas – skaistumam un labsajūtai, apmācības un literatūra, sports un aktīvā atpūta. Iespēja samazinājās līdz 400 dāvanu kartēm. Tad nu sāku izskatīt piedāvājumu.

Tā kā idejas dāvanām bija tiešām lieliskas, izvēle nebija no tām vieglākajām. Tāpēc es izvēlējos viņai divas dāvanu kartes. Vienu – skaistumkopšanas salonā, lai viņa varētu atpūsties, veikt kādas procedūras un saposties. Bet otra – dāvanu karte foto sesijai. Viņai varēs saskaņot abas kartes un saposties foto sesijai.

Viņa jau sen gribēja iegūt profesionālas, mākslinieciskas fotogrāfijas. Tagad viņai bija tāda iespēja. Profesionāla fotosesija ir piedzīvojums, ka rezultējas ar lielisku bilžu kolekciju, ko var gan karināt pie sienas, gan izmantot sociālajos tīklos. Par dāvanām draudzene bija ļoti priecīga un patīkami pārsteigta.

FromMe.lv ērtā lietošana

Fromme.lv patiesībā mani izglāba situācijā, kad man nebija ne ideju dāvanai, ne laika dāvanu meklēt. FromMe.lv var izmantot jebkur, kur pieejams internets. Pēc dāvanu karšu atlases es kādas divdesmit minūtes pētīju piedāvājumu.

Pēc abu dāvanu karšu izvēles dažu minūšu laikā noformēju dāvanu kartes un apmaksāju pirkumu ar savu bankas karti. Vienas dienas pēcpusdienā iegādājos dāvanu kartes, bet otrā dienā, kas bija draudzenes dzimšanas diena, pats personīgi paņēmu dāvanu kartes FromMe.lv birojā, jo tā man bija ērtāk.

Bet FromMe.lv piedāvā arī citus iegādāto dāvanu karšu saņemšanas veidus. Kartes var izdrukāt pats no e-pasta, ka arī saņemt ar kurjera piegādi. Kurjers dāvanu karti var piegādāt vai nu tās pircējam, vai saņēmējam, ja jums pašam nav laika vai iespējas klātienē apsveikt cilvēku.

FromMe.lv ir ērta dāvanu karšu platforma internetā, tajā atradīsiet 900 dažādas dāvanu kartes, kas apvieno pakalpojumus pie vairāk nekā 350 uzņēmējiem visā Latvijā.