Cukura diabēta ārstēšana 2

cukura diabetsDažiem 1.tipa cukura diabēta slimniekiem ir gadījumi, kad insulīna injekcijas nav nepieciešamas. Šis process ir raksturīgs pirmajam saslimšanas gadam, un šo stāvokli sauc par remisiju vai cukura diabēta “medusmēnesi”. Dažiem pacientiem tas ir ilgstošs, citiem – ļoti īss.

Ja ”medusmēneša” perioda sākumā jūs uzsākat ārstēšanos ar alternatīvām metodēm, tad negodprātīgs dziednieks, visticamāk, remisijas sākuma stāvokli dēvēs par “brīnumainu izārstēšanos”. Diemžēl, šis stāvoklis nav mūžīgs. Agrāk vai vēlāk atkal rodas nepieciešamība pēc insulīna.

Mūsdienās pat “medusmēneša” periodā endokrinologi iesaka turpināt ievadīt nelielu devu insulīna, lai noņemtu pārslodzi vēl dzīvajām šūnām, kuras ražo insulīnu, tādējādi pagarinot to darbības laiku.

Ir saprotama vēlme izārstēt diabētu un atteikties no ikdienas injekcijām, it sevišķi gadījumā, ja ir saslimis jūsu bērns. Diemžēl tas nav iespējams.

Atcerieties! Netērējiet līdzekļus, lai izmēģinātu nepārbaudītas alternatīvās ārstēšanas metodes. Labāk iegādājieties paškontroles līdzekļus un sāciet ievērot mūsdienu medicīnas rekomendācijas. Pieņemiet jauno dzīvesveidu. Šajā gadījumā jums būs daudz vairāk izredžu novērst sarežģījumus un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, neņemot vērā cukura diabētu.

Ja jums ir 2.tipa cukura diabēts, var izmantot dažus tautas līdzekļus, bet pirms to lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Ļoti bieži pacienti uzdod jautājumus par cukura diabēta ārstēšanu ar ārstniecības augiem. Oficiālā medicīna nenoliedz šādu iespēju, bet tas attiecas tikai uz 2.tipa diabēta ārstēšanas iespējām. Un tas ir saprotams: insulīns tika atklāts tikai pirms vairāk nekā 80 gadiem, bet līdz tam diabēta slimniekus  ārstēja ar diētu, fiziskām aktivitātēm un ārstniecības augiem. Augu spēja pazemināt cukura līmeni asinīs bija labi pazīstama senajiem, bet vēlāk arī Eiropas mediķiem. Šādu augu ir ļoti daudz.

Bez šaubām, fitoterapija nepaglābs jūs no šīs slimības, bet tā var būt lielisks atbalsts organismam. Jau sen zināms, ka daži augi satur vielas, kuras ietekmē endokrīno dziedzeru darbību. Lūk, daži no šiem augiem: žeņšeņs, dzeloņainais eleiterokoks, oplopanakss, arālija, leizeja, sārtā zeltsakne, Ķīnas citronliāna u.c.

Preparātiem, kuri pagatavoti no šiem augiem, piemīt antistresa un adaptogēnas īpašības. Tos plaši izmanto, lai ārstētu endokrīnās saslimšanas, to skaitā cukura diabētu. Šo preparātu ietekmē paaugstinās nespecifiskā organisma rezistence un noregulējas metaboliskie procesi. Viss par cukura diabētu un tā kontroli šeit: http://cukuradiabets.lv/cukura-diabets