Compensa un nekustamā īpašuma apdrošināšana

nekustama ipasuma apdrosinasanaAgrāk šķita, ka apdrošināšana ir lieka greznība un piesauc tikai nelaimi. Šāds uzskats ir vairāk kā maldīgs, jo apdrošināšana ir nepieciešama katram, kuram pieder kāds nekustamais īpašums, automašīna, paredzēts doties tuvākā vai tālākā ceļojumā un, ja Jums ir dārga Jūsu veselība, ja strādājat ne pārāk patīkamos darba apstākļos un darba devējs veselības apdrošināšanu darba nepiedāvā. Autovadītāji noteikti novērtēs OCTA un KASKO apdrošināšanu, bet tie, kuriem pieder nekustamais īpašums – nekustamā īpašuma apdrošināšanas polises iegādi. Nekustamā īpašuma apdrošināšana ietver arī civiltiesisko apdrošināšanu, kas ietver atlīdzības izmaksu tiem, kuri cietuši konkrētajā īpašumā.

Par apdrošinātāju

Compensa ir apdrošināšanas kompānija, kas savus pakalpojumus visā Eiropā piedāvā jau vairāk kā 200 gadus. Atzīsiet – skaitlis diezgan iespaidīgs! Uzņēmuma pirmsākumi ir meklējami Austrijā Vīnē. Tas īpašnieks ir Vienna Insurance group. Latvijā šis uzņēmums ir pazīstams jau 15 gadus un to pārstāv Compensa Life Vienna Insurance Group SE. Vienna Insurance Group ir iekarojusi atzinību gan Centrāleiropā, gan Austrumeiropā. Grūti ir iedomāties to, ka šis uzņēmums ir pastāvējis laikā, kad vēl nebija elektrība, bet tā nu tas ir. Mūsdienās tas šķiet ļoti sens laiks, lai gan, ja tā padomā, tad 200 gadi nemaz tik daudz nav. Compensa biroju var atrast Rīgā, Mūkusalas ielā.

Par Vienna Insurance Group

Ņemot vērā to, ka Austrija kopumā tiek uzskatīta par vienu no cēlākajām un stabilākajām  Eiropas valstīm un Vīne ir viena no skaistākajām Eiropas un visas pasaules pilsētām ar gadsimtiem senām tradīcijām. Vienna Insurance Group, kurai pieder Compensa apdrošināšanas kompānija, ir viena no vecākajām korporācijām Eiropā un tās piedāvājumā  ir plašs apdrošināšanas klāsts. Vienna Insurance Group tiek pārstāvēts 25 pasaules valstīs un kopumā pārvalda aktīvus 39 miljardu eiro apmērā.

Nekustamā īpašuma apdrošināšana

Compensa apdrošināšanas kompānija ir izveidojusi ērtu veidu savstarpējai saziņai ar saviem klientiem, kas ietver arī atlīdzības pieteikšanu. Tas tiek nodrošināts arī tad, ja šajā kompānijā ir iegādāta nekustamā īpašuma apdrošināšana. Visiem klientiem vienmēr tiek sniegts detalizēts pārskats par to, kā virzās uz priekšu lietas process, jo ikviens vēlas zināt un saprast to, kas dažādu nelaimju gadījumā tiek darīts, lai šo situāciju atrisinātu. Nekustamā īpašuma apdrošināšana sevī ietver ļoti daudz risku, kas tiek apdrošināti un polisi visizdevīgāk ir iegādāties ilgtermiņā. Copensa piedāvā to izdarīt uz laiku līdz 3 gadiem.

Infografika-Compensa