Compact.lv transformējamas mēbeles.

compact.lv labas mēbelesPlaši dzīvokļi nav risinājums vairāku iemeslu dēļ – pirmkārt jau finansiālais aspekts un otrkārt, ka ne visiem, tas ir vajadzīgs un izdevīgs risinājums. Ir daudzi, kuri izvēlas nelielas kvadratūras dzīvokļus, jo tie ir lētāki, vieglāk kopjami un bieži vien arī mājīgāki, jo kādēļ vienam cilvēkam dzīvot 100m2 dzīvoklī? Ja esat iegādājies vai īrējat dzīvokli bez mēbelēm vai arī vienkārši vēlaties iekārtot savu mājokli pēc iespējas labāk un ērtāk, bet dzīvoklim ir maza kvadratūra, iesakām izvēlēties Compact.lv transformējamās mēbeles, kas palīdzēs ne tikai viesistabā noslēpt gultu aiz televizora, bet arī palīdzēs ienest interjerā jaunas un interesantas vēsmas.

Kur iegādāties šāda tipa mēbeles?

Compact.lv  ir veikals, piedāvā internetā iepazīties ar piedāvājumu, taču par cenām sīkāk var uzzināt veikalā uz vietas Rīgā vai sazinoties pa kontaktinformācijā redzamo tālruni, jo cenas ir aptuvenas standarta izmēriem, taču, bieži vien ir nepieciešams izmērus pielāgot dzīvokli, nevis dzīvokli izmēriem. Šīs mēbeles ir iespējams pasūtīt pie konsultantiem veikalā vai sadarbojoties ar veikala dizaineri. Pasūtījums parasti tiek izpildīts vidēji divos mēnešos, no samaksas saņemšanas brīža. Ilgākajos gadījumos nepieciešams gaidīt 90 dienas, taču šie pasūtījumi mēdz būt komplicētāki, līdz ar to izpildes laiks ir ilgāks. Tiek piedāvāts arī InCredit līzings līdz 5000 eiro. Mēbelēm ir piemērota 2 gadu garantija.

Ko var iegādāties šajā veikalā?

Compact.lv ir savādāks mēbeļu veikals. Turklāt, tas ir arī interesantāks nekā parastie mēbeļu veikali. Veikala piedāvājumā ir kompaktas un transformējamas mēbeles, kas nozīmē to, ka tās ir īpaši piemērotas mazām platībām – gan dzīvokļiem, gan atsevišķām istabām. Dzīvojot nelielas platības dzīvoklī, nav jāatsakās no mēbelēm, jo ir iespēja izplānot un izveidot mēbeļu sistēmu tā, lai vietas būtu visam, ko vēlaties konkrētajā telpā redzēt. Veikals piedāvā savā īpašumā iegūt:

  • pusotra un vienguļamās gultas, kas  var būt aprīkotas ar plauktiem un dažādiem aksesuāriem;
  •  divguļamās gultas ar dīvāniem un/vai skapjiem;
  •  divstāvu gultas, moduļus un sistēmas ar kinozāli, galdu;
  • Pēc pasūtījuma veidotas mēbeles tieši konkrētajam mājoklim.