Būt bagātam – ko tas nozīmē un kā to panākt?

bagatsJa uz ielas 10 cilvēkiem pavaicātu, ko, viņuprāt, nozīmē būt bagātam, noteikti tiktu saņemtas 10 atšķirīgas atbildes.

Kāds cilvēks, iespējams, uzskata, ka bagāts ir tāds, kuram pieder miljons eiro, cits teiks, ka bagātība mērāma desmitos tūkstošu eiro. Vēl kāds varbūt minēs, ka bagātība nav izsakāma naudā. Uzskati par to, ko nozīmē būt bagātam, sabiedrībā atšķiras. Un patiesībā ir grūti sniegt viennozīmīgu atbildi, taču skaidrs ir viens, ka bagātība saistās ar finansiālu drošību un brīvību, jūtoties ērti, un, nesatraucoties par to, cik daudz naudas varam atļauties tērēt, jo tās mums ir gana.

Daudzi no mums noteikti ir aizdomājušies par to, kā būtu, ja mēs pelnītu miljonus, varētu dzīvot greznā mājā, ceļot un darīt visu, ko vēlamies. Īsāk sakot – baudīt dzīvi, nevis eksistēt. Bet vai esam padomājuši, kas jādara, lai kļūtu par miljonāru? Piedāvājam ieskatu vairākos veidos, kā cilvēki realitātē ir kļuvuši no parastiem ļaudīm par miljonāriem.

  • Ieguldi sevī. Veiksmīgi un bagāti cilvēki iegulda daudz laika, enerģijas un naudas, lai attīstītu sevi. Ir svarīgi investēt sevī, lai kļūtu par profesionāli kādā jomā. Piemēram, ja vēlies darboties mārketingā, ieguldi naudu sevī, attīsties, mācies un krāj pieredzi, lai Tu būtu labākais savā lauciņā. Tās ir labākās investīcijas, kā vari veikt.
  • Atrodi īsto darbu. Lai kļūtu par miljonāru, svarīgi nokļūt uzņēmumā, kurā Tev ir izaugsmes iespējas. Nav vērts strādāt vienā un tajā pašā darbavietā desmitiem gadu, ja joprojām neesi pakāpies uz augšu vai gājis uz priekšu savā attīstībā. Tikpat svarīgi nonākt vietā, kur Tev apkārt ir īstie cilvēki – kontaktu tīkls, kas var sniegt nozīmīgu ieguldījumu Tavā profesionālajā un finansiālajā izaugsmē.
  • Es lielisks tajā, ko Tu dari. Ja gribi kļūt par miljonāru, nesamierinies ar viduvējību, bet esi labākais. Jebkurā industrijā darbiniekiem, kas veic savus pienākumus viduvējā kvalitātē, nav gandrīz nekādu iespēju “izsisties”. Savukārt uz priekšu tiek tie, kas izdzīvo katru mirkli, ir pilnībā veltījuši sevi tam, ko dara un nav apmierināti ar vidēja līmeņa sasniegumiem. Viņi cenšas būt arvien labāki.
  • Izveido vairākas, saistītas ienākumu plūsmas. Tu nekļūsi bagāts, ja Tev nebūs dažādas ienākumu plūsmas. Tev nepieciešams tas, ko sauc par simbiotiskajām naudas plūsmām. Tā vietā, lai meklētu dažādus atsevišķus ienākumu avotus, meklē veidus, kā pievienot papildu ienākumus darbam, ko Tu jau veic. Piemēram, ja Tu apstrādā video, sāc veidot reklāmas un ej uz priekšu, veidojot vairākus virzienus, kuros vari nopelnīt.

Lasi arī šo rakstu, par to, kā ietaupīt savu naudu!