Bezvadu un vadu austiņu priekšrocības un trūkumi

bezvadu autiņasVēl nesen nebija šaubu par to, ka vadu austiņas daudzējādi ir labākas par savām radiniecēm – bezvadu austiņām no https://220.lv/lv/g/bezvadu-austinu-prieksrocibas. Pirmkārt, vadu austiņu pārraidītā skaņas kvalitāte lielākoties bijusi augstāka, jo tai nav nepieciešami ‘’zilie viļņi’’ jeb bezvadu tehnoloģija, kurai var rasties traucējumi.

Vadu austiņas nodrošina nepārtrauktu savienojumu ar ierīci, kas radīs lieliskas kvalitātes skaņu katrā to lietošanas reizē. Otrkārt, Jums nebūs jāuztraucas par vadu austiņu uzlādi. Šīs austiņas saņem visu tām nepieciešamo no ierīces, kurai tās tiek pieslēgtas – Jūsu telefona, datora vai planšetdatora.

Vadu austiņu trūkumi

Tomēr vadu austiņām ir arī savi trūkumi, kas it sevišķi ir pamanāmi, ja pirms tam esat lietojis bezvadu bluetooth austiņas. Pirmkārt, austiņu vadi var viegli samudžināties, un tas ar laiku var kļūt apgrūtinoši vai pat kaitinoši. Ja esat lietojis vadu austiņas, Jums noteikti kaut reizi ir gadījies pavadīt krietni vairāk laika nekā nepieciešams, cenšoties tās atmezglot pēc tam, kad izņēmāt tās no somas vai vienkārši nolikāt starp lietām.

Vēl viens vadu austiņu trūkums ir ierobežotais attālums no ierīces, kuru varat veikt vada garuma dēļ. Ja klausoties mūziku un esat austiņas pievienojis datoram un vēlaties doties uz virtuvi, lai pagatavotu kafiju, Jūs diemžēl nevarēsiet turpināt klausīšanos un vienlaicīgi pārvietoties.

Bezvadu austiņu priekšrocības

Ja esat izlēmis pāriet no vadu austiņu lietošanas un iegādāties bezvadu austiņas, pirmais, ko noteikti pamanīsiet ir to ērtums. Šī tipa austiņas ļaus Jums pārvietoties 10 metru rādiusā no bluetooth ierīces, nemazinot skaņas kvalitāti. Nav nekādu vadu, par kuru sapīšanos un saplīšanu būtu jāuztraucas. Bezvadu austiņas Jums patiesi sniegs vairāk brīvības, turklāt tagad šī tipa austiņas arī skaņas kvalitātes ziņā jau spēj konkurēt ar parastajām – vadu austiņām.

Bezvadu austiņu trūkumi

Lai arī cik ērtas un modernas nebūtu bezvadu austiņas, tomēr arī tām ir savi trūkumi. Vieslielākais to trūkums ir tas, ka tās ir jāuzlādē. Tas, cik ilgi notiks uzlāde, ir atkarīgs no ierīces modeļa un ražotāja. Uzlādes laiks var variēt robežās no 2-3 stundām līdz pat pāris dienām. Jums jāņem vērā, ka sekot uzlādes procesam var kļūt tik pat kaitinoši kā vadu austiņu atšķetināšanas process. Viss, protams, atkarīgs no Jūsu rakstura un pacietības līmeņa. Tomēr, ja varat ieguldīt nedaudz vairāk šajā pirkumā, Jūs varat atrast austiņas ar augstu akumulatora jaudu, kas darbosies ilgi un neradīs Jums lielas raizes.

Kā redzams, gan vadu, gan bezvadu austiņām no https://220.lv/lv/datortehnika/datoru-aksesuari/austinas ir savas priekšrocības un savi trūkumi. Tehnoloģijām attīstoties bezvadu austiņas noteikti aizvien ātrāk iekaro savu vietu tirgū, tomēr arī vadu austiņas joprojām ir praktisks un labs risinājums.