Baudi vasaru – ar modernajām tehnoloģijās strādā kaut pludmalē

Dienu pēc dienas pavadīt garas stundas nelielā birojā pie sava rakstāmgalda var kļūt arvien nomācošāk, jo rodas sajūta, ka dzīve tur ārā paslīd garām. It īpaši vasarā. Skatāmies pa logu, kā citi cilvēki nesteidzīgi sēž āra kafejnīcās, redzam sociālajos tīklos, kā draugi atpūšas pludmalē. Kā izlauzties no biroja sienām un sajust dzīves pulsu? Izmanto modernās tehnoloģijas un strādā jebkur.

modernās tehnoloģijasArvien populārāka kļūst paplašinātā biroja izpratne uzņēmumos. Darbinieki var paši izvēlēties, kur strādāt. Viņiem ir regulāras sapulces, atskaites punkti. Bet pārējo darba laiku viņi var paši plānot sev ērtā vietā un laikā. To veiksmīgi nodrošina gan jaunākās modernās tehnoloģijas, gan interneta visvarenība, kas nu jau ir sasniegusi pat pašas nomaļākās vietas Latvijā.

Varbūt tev ir īstais laiks paņemt padusē savu planšetdatoru un viedtālruni, lai nodotos savam darba nevis birojā, bet gan lauku mājā vai pat pludmalē? Kāpēc neapvienot patīkamo ar lietderīgo un neradīt sev komfortablu vidi. Protams, ka šāds darba stils prasa lielāku pašdisciplīnu un laika plānošanu, bet, ja ir vēlme, tad noteikti izdosies.

Ja tev vēl nav planšetdatora, pērc pie brivi.lv

Ja birojā esi ieradis strādāta ar stacionāro datoru vai portatīvo datoru, tad, izvēloties darbu ārpus biroja, ir vērts domāt par daudz ērtākām alternatīvām – planšetdatoru. Tehnisko parametru un spēju ziņā varat atrast tādus modeļus, kas ir tikpat jaudīgi un funkcionāli kā līdz šim izmantotie datori. Labs planšetdators paveiks visu to pašu. Kur labāk iegādāties jaudīgu un modernu planšetdatoru?

Pirms doties uz tehnikas saloniem, ir vērts apzināt, ko piedāvā interneta veikali. Pēc izpētes un cenu salīdzināšanas es pats, kad meklēju planšetdatoru, sapratu, ka interneta veikali var piedāvāt gan plašāku izvēli, gan labākas cenas.  Es izdevīgāko piedāvājumu atradu interneta veikalā brivi.lv. Tajā savu modeli varēju izvēlēties no gandrīz 50 variantiem. Nevienā tehnikas veikalā, ko apmeklēju, tik plaša izvēle nebija.

Pēc sev svarīgiem parametriem izvēlējos atbilstošāko modeli. Drošības labad vēl šim modelim salīdzināju cenas citos interneta veikalos. Nē, neko lētāku arī neatradu, tāpēc pasūtīju planšetdatoru interneta veikalā brivi.lv. To saņēmu jau pēc divām dienām ar kurjera piegādi. Izveidoju planšetes saturu tā, lai var ātri un ērti pārskatīt visas darba lietas – projektus, dokumentus, mājaslapu, izveidoju viegli lietojamu kontaktu sarakstu, kas birojā parasti bija sarakstīts uz mazām lapiņām un salipināts uz galda, pie sienas.

Pēc nelielām pūlēm visu savu biroju biju satilpinājis vienā planšetē. Un nu manas gaitas nekas nekavēja. Varēju izvēlēties vietu un laiku, kur un kad strādāt. Bija dienas, ko tiešām pavadīju pludmalē, jo tās manai draudzenei bija vienīgās brīvdienas tajā mēnesī.