Auto servisa sniegtie pakalpojumi

Ja nespējat patstāvīgi izraudzīties auto riepas, pilnīgi noteikti uzziniet speciālistu viedokli. Jaunas riepas noteikti ļaus baudīt pavisam klusu, komfortablu un patiešām drošu braukšanu, tāpēc ir svarīgi tās mainīt savlaicīgi. Riepu maiņa notiek ļoti plašā servisā, kurā Jūsu auto būs profesionāļu rokās.

Lai ieliekts disks nespētu radīt ļoti nevienmērīgu riepu nodilumu, savlaicīgi būtu jāveic auto disku valcēšana. Disku remonts ir noteikti viens no galvenajiem pakalpojumiem, ko piedāvā daudzpusīgais riepu centrs, tāpēc tur bez problēmām varēsiet veikt arī disku slīpēšanu utt. Jūs varat brīvi meklēt sev nepieciešamās riepas, jo konkrētais riepu serviss saviem klientiem piedāvā dažādus variantus no atzītākajiem ražotājiem.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/

Ziemas riepas dažādiem ceļiem

Ļoti vienkāršs risinājums ir īpašās vissezonas riepas, kuras ir atļauts izmantot visu gadu. Servisa speciālisti gan iesaka šīs M+S riepas tiem autovadītājiem, kas ziemas sezonā auto izmanto vien dažas reizes. Pavisam skaidrs ir tas, ka sezonai piemērotas ziemas riepas nodrošina labāku saķeri un tās vairāk palīdzēs uz apledojušiem ceļiem. Servisa sagatavotā ziemas riepu izpārdošana dod visiem pircējiem vienādas iespējas, jo pat Dayton un visur novērtētās Sailun riepas ir pieejamas vēl lētāk. Tieši tāpat iespējams iegādāties visas Falken vai Hankook ražotāju riepas, kas tiešām augstu novērtētas visā pasaulē. Riepu izvēles brīdī obligāti jāpadomā par to reālo kalpošanas ilgumu, auto vadāmību, kā arī savu braukšanas stilu.

Pielāgojiet riepas siltākajiem mēnešiem

Vasaras riepas radītas braukšanai pa tiešām sausiem ceļiem, turklāt tās nodrošina labāku saķeri ar ceļa segumu arī akvaplanēšanas laikā. Lai katram būtu vieglāk izdarīt savu izvēli, šīs dažādās riepas tiek pielāgotas atsevišķiem ceļiem, piemēram, ātrgaitas šosejām. Labākās kvalitātes Kumho ražotāja riepas iespējams pasūtīt ļoti ātri un izdevīgi, pietam tās nepārtraukti garantē ļoti augstu veiktspēju uz īpaši mitriem ceļiem. Antares riepas ietilpst budžeta riepu klasē, līdz ar to tās ir ne vien īpaši triecienizturīgas un kvalitatīvas, bet arī tiek piedāvātas par saprātīgu cenu. Ieteicams vienmēr pievērst uzmanību tam, lai auto riepās visu laiku būtu pietiekams gaisa spiediens, tas palīdzēs pagarināt riepu kalpošanas laiku.