Auto servisa pakalpojumu veidi

Auto riepas jāizvēlas pēc vairākiem nosacījumiem, tāpēc no sākuma ieteicams iepazīt riepu ABC. Jaunas riepas ļauj izbaudīt lielāku komforta līmeni, pietam pašam ir vieglāk vadīt auto. Patiešām svarīgi, lai riepu maiņa notiktu rūpīgi, tādēļ plašajā servisā ir tikai mūsdienīgākās iekārtas šādiem uzdevumiem.

Disku valcēšana ieteicama gadījumos, kad tie ieliekti, jo dažādas deformācijas var ļoti būtiski iespaidot braukšanas komfortu un riepu stāvokli. Servisa piedāvātais disku remonts kopumā ietver dažādas lietas, piemēram, atjaunošanu un plaisu metināšanu, tāpēc konkrētais riepu centrs palīdzēs jebkurā brīdī. Riepu serviss ļauj izvēlēties tieši Jums piemērotas riepas, tādēļ to klāsts ir visai plašs.

Ziemas sezonas labākās riepas

Ja Jūs vēlaties ietaupīt naudu un vienlaicīgi izjust drošu braukšanu, vienmēr varat pasūtīt kādas vissezonas riepas. Taču servisa speciālisti iesaka M+S tipa riepas izmantot tikai tad, ja ziemas periodā auto izmantojat salīdzinoši reti. Tāpēc vairāk tiek ieteiktas ziemas riepas, ar kurām būs patīkami un droši braukt pat uz apledojuša ceļa. Sortimentā iekļauto ziemas riepu izpārdošana vienmēr dod iespēju ikvienam iegūt pat pasaulē atzītākās Sailun vai protams arī Dayton riepas. Tikpat izdevīgi varat iegādāties arī Falken un Hankook riepas, kuru kvalitāte un izturība zināma katram autovadītājam. Mēģinot izvēlēties vislabākās riepas, vispirms pievērsiet uzmanību to kopējai veiktspējai, noturībai pret sānslīdēm u.c. nozīmīgiem faktoriem.

Vasaras riepu populārākie komplekti

Vasaras riepas domātas daudz drošākai braukšanai pa ļoti sausiem un tāpat arī mitriem pilsētas un lauku ceļiem, tāpēc jebkurā mirklī būs vieglāk apstādināt auto. Automašīnas riepu izvēle atkarīga no tā, pa kādiem ceļiem lielākoties braucat, tādēļ sākumā jāizvērtē savi braukšanas paradumi. Drošu braukšanu un nepieciešamo komfortu Jums ļaus baudīt Kumho riepas. Tieši tāpat varat izraudzīties jebkuras Antares riepas, kas nodrošina stabilitāti un triecienizturību, lai kādus ceļus Jūs ikdienā izmantotu. Lai riepas kalpotu vairākas sezonas un nerastos problēmas brauciena laikā, ieteicams biežāk pārliecināties par to, kāds riepās ir spiediens.