Auto līzingam izvēlos pārbaudītas vērtības – Mogo

Vienmēr esmu vēlējusies automašīnu. Auto spēj ne tikai atvieglot dzīvi, bet arī paver plašas iespējas – jebkurā mirklī tu vari nokļūt vēlamajā galamērķī. Atliek tikai sēsties pie sava auto stūres un braukt.

Jau labu laiku atpakaļ nokārtoju autovadītāja tiesības, tomēr sava auto man nav. Reizēm tieku pie drauga auto, reizēm savu spēkratu aizdod vecāki, bet brīvības sajūtu, ko sniedz personiskais automobilis, tā arī neesmu izbaudījusi. Tomēr domu par auto iegādi neesmu atmetusi un regulāri iztēlojos, cik lieliski būtu izbaudīt nakts peldi jūrmalā vai vairāk nesalt pieturā, gaidot sabiedrisko transportu. Tāpat auto man palīdzētu tīri praktiskā ziņā. Dzīvoju tālu no darbavietas, tāpēc mēdzu regulāri kavēt – autobuss ir lēns un reizēm gadās iziet no mājas minūti par vēlu. Tādos gadījumos pieturā pavadu 20 minūtes, sapņojot par automašīnu, ar kuru jau atrastos pusceļā uz darbu. Apzinos, ka automašīna ir papildu rūpes un izdevumi, tomēr uzskatu, ka tās sniegtais komforts viennozīmīgi ir tā vērts.

Es strādāju, un man ir regulāri ienākumi, tomēr iekrājumi nav tik lieli, kā gribētos. Protams, esmu atlicinājusi nelielu naudas summu dažādiem neparedzētiem gadījumiem, taču automašīna ir dārgs pirkums, kā iegādei vajadzīgo summu iekrāt nav vienkārši. Tieši tāpēc biju pārliecināta, ka lielisks risinājums būs auto līzings. Galu galā aizdevums ir lielisks veids, kā sagādāt sev komfortablus sadzīves apstākļus arī tad, ja nespēj samaksāt visu vajadzīgo summu uzreiz. Ne velti kredīti ir tik pieprasīti – manuprāt, gandrīz ikviens ir šādi iegādājies dzīvokli, transportlīdzekli vai kādu citu kārotu lietu. Protams, piesakoties aizdevumam, vienmēr jāapsver, vai to būs iespējams laikus apmaksāt. Arī šajā ziņā biju par sevi pārliecināta – mani ienākumi bija pietiekami, lai ik mēnesi atdotu nepieciešamo summu.

Atlika tikai izvēlēties piemērotu aizdevēju. Īpaši labi neorientējos finanšu lietās, tāpēc iesākumā vērsos pēc padoma pie tuviniekiem. Izrādās, ka vairums manu paziņu izmanto Mogo pakalpojumus. Draudzene stāstīja, ka nesen ieguvusi naudu kursiem, kurus vēlējusies apmeklēt, ieķīlājot savu auto Mogo. Vajadzīgā nauda bija saņemta, bet ar mašīnu viņa varēja turpināt braukt – auto paliek lietošanā, līdz kredīts ir atmaksāts. Viņa norādīja, ka Mogo specializējas arī auto līzingā. Ar izdevīgiem nosacījumiem esot iespējams iegādāties savu transportlīdzekli, kura turētājs tu skaitīsies līdz brīdim, kad būsi nomaksājis pirkuma summu. Pēc tam tu kļūsti par auto pilntiesīgu īpašnieku. Tāpat dzirdēju arī citus pozitīvus piemērus par sadarbību ar šo uzņēmumu.

Nolēmu ņemt vērā padomus un internetā aizpildīju pieteikumu Mogo līzingam. Gluži kā tika solīts, jau pēc 30 minūtēm saņēmu apstiprinošu atbildi un piedāvājumu. Nākamais solis bija došanās uz Mogo filiāli, kur parakstīju līgumu un ieskaitīju auto īpašnieka kontā 10% no auto vērtības – tā bija pirmā iemaksa, kas bija jāveic.

Arī automašīnas pārdevējs darbojās ļoti operatīvi. Uzreiz pēc naudas saņemšanas viņš reģistrēja mani kā auto turētāju, bet uzreiz pēc tam Mogo ieskaitīja vajadzīgo naudu. Pateicoties ātrajai sadarbībai, es pie sava jaunā auto tiku jau tajā pašā dienā. Esmu droša, ka paziņu ieteikumi man palīdzēja izdarīt pareizo lēmumu un aiztaupīt ne tikai naudu, bet arī laiku.