4 iemesli, kādēļ ir vērts salīdzināt ātro kredītu piedāvājumus

ātrie kredīti ikviena vajadzībāmAizdevumu noformēšana internetā kļūst arvien populārāka. Un tādēļ aug arī piedāvājums – šobrīd ātro kredītu tirgus ir patiešām daudzveidīgs. Turklāt, pieaugot konkurencei, kreditoriem nākas uzlabot savu piedāvājumu, un tā, bez šaubām, ir laba ziņa kredītņēmējiem.

Ātrie kredīti visbiežāk tiek noformēti steidzamās situācijās, kad papildu finanses vajadzīgas pēc iespējas ātrāk. Tomēr arī šādās reizēs vajadzētu izskatīt vairākus piedāvājumus, nevis paļauties, ka pirmais ieraudzītais arī būs tas piemērotākais.

Pieejamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš

Pirmā lieta, kam kredītņēmējs pievērš uzmanību, protams, ir maksimālais aizdevuma apmērs un laiks, kurā tas jāatmaksā. Ja aktuāls īstermiņa aizdevums, pieejamās summas parasti ir daži simti eiro. Jāatceras, ka jaunajiem klientiem maksimālais kredīta apmērs var būt mazāks, nekā tiem, kas aizņemas atkārtoti. Īstermiņa kredīta atmaksas termiņš parasti ir 30 dienas.

Ja vajadzīgs patēriņa kredīts vai kredītlīnija, pieejamo summu un termiņu variācijas ir daudz plašākas. Tādā veidā var saņemt vairākus tūkstošus eiro un atmaksu veikt vairāku mēnešu vai pat gadu laikā.

Vairāku piedāvājumu salīdzināšana ļaus atrast optimālāko risinājumu.

Procentu likmes

Vēl viens iemesls, kādēļ ir vērts apskatīt vairākus aizdevumu variantus, ir atšķirīgās procentu likmes. Tieši šis aspekts vistiešāk un precīzāk norāda, cik galu galā izmaksās konkrētais aizdevums. Piemēram, ja plāno ņemt īstermiņa kredītu, vērts izmantot iespēju to saņemt bez komisijas maksas. Šāds bezprocentu aizdevums šobrīd ir vairāku aizdevēju piedāvājumā un tas paredz, ka, aizņemoties pirmo reizi, pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Kredīta izsniegšanas laiks

Aizdevums vajadzīgs pēc iespējas ātrāk? Izvēlies tādu kredītdevēju, kurš ar aizdevuma piešķiršanu sola nekavēties. Jāņem vērā, ka kredīta pieteikuma izskatīšana notiek aizdevēja darba laikā, tādēļ tam arī ir jāpievērš galvenā uzmanība.

Otrs svarīgais aspekts ir pārskaitījuma laiks. Visbiežāk aizdevēji sola pārskaitījumu veikt dažu minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas. Tomēr tā ātrums lielā mērā atkarīgs no banku darbības – visātrāk naudu saņemsi tad, ja pārskaitījums notiks vienas bankas ietvaros.

Aizdevēja uzticamība

Noformējot kredītu, svarīgs ne tikai ātrums un ērtības, bet arī drošība. Tieši tādēļ svarīgi izvēlēties labi zināmu kredītdevēju, kas spēj nodrošināt teicamu apkalpošanu un personas datu aizsardzību. Nozīme ir arī citu kredītņēmēju pieredzei – salīdzinot vairākas aizņemšanās iespējas, uzmanība būtu jāpievērš arī šim faktoram.

Ātrie kredīti ir mūsdienīgs un salīdzinoši vienkārši pieejams risinājums ar plašām izvēles iespējām. Tomēr jāpatur prātā, ka tā ir arī atbildība, tādēļ pirms salīdzini piedāvājumus un atrodi piemērotāko, pārliecinies par kredīta nepieciešamību un savām iespējām to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.