Ātrais aizdevums no 18 gadiem

ātrais aizdevumsĀtrie kredīti  ir ļoti populārs kredītu veids. Šos kredītus varam izmantot visdažādāko dzīves situāciju risināšanai. Šie kredīti ir ļoti pievilcīgi dažādu neparedzētu situāciju risināšanā. Ja mums ir nepieciešama, salīdzinoši, neliela naudas summa un esam gatavi to atmaksāt diezgan ātri un viena maksājumā, tad šis kredīts parasti ir labākā iespēja.

Taču var būt daži sarežģījumi šo kredītu saņemšanai, īpaši, ja runa ir par jūsu vecumu. Ja jūs esat 18 gadus vecs un vēlaties saņemt ātro kredītu, jums nāksies pameklēt aizdevēju, kurš būs gatavs jums to izsniegt. Tādu nav daudz. Jums var nākties samierināties ar dažām neērtībām, kādas nenākas piedzīvot, ja esat sasniedzis savu 20. vai 21. dzimšanas dienu. Bet, ja ir pieprasījums ,tad ir piedāvājums un arī jūs varat saņemt ātro kredītu jau 18 gadu vecumā.

Liela daļa Latvijas ātro kredītu izsniedzēju ir vienojušies par minimālā aizdevuma saņemšanas vecumu noteikt 20 gadu atzīmi. Šāda, vecuma ierobežošana, ir sava veida diskriminācija, jo, Latvijas Republikā, sasniedzot astoņpadsmit gadu vecumu jūs esat sasniedzis pilngadību. Šādā gadījumā aizdevējam nebūtu tiesību ierobežot jūsu tiesības saņemt aizdevumu. Bet, ja aizdevējs ir izvirzījis šādu ierobežojumu, mums nākas ar to samierināties un meklēt citas iespējas lai aizņemtos. Pat atceļot šo ierobežojumu, aizdevējam ir tiesības atteikt aizdevumu pēc saviem ieskatiem, jo katrs pieteikums var tikt izvērtēts pēc individuālās situācijas.

Bet, ja jums ir radusies šāda nepieciešamība aizņemties kredītu jau 18 gadu vecumā, jums ir iespējas to izdarīt. Ātrie kredīti ir pieejami arī šajā vecumā, ja jums ir pastāvīgi ienākumi un nav parādu pie citiem aizdevējiem. Šādi aizdevēji nav daudz, bet iespējas ir ja tās esat gatavi meklēt. Pastāv iespēja ka aizdevējs var jums piemērot nedaudz lielāku procentu likmi, tādā veidā cenšoties nodrošināties pret potenciālajiem riskiem, bet aizņemties jūs varat.