6 triki, kā ātrāk iekrāt naudu mērķim

finanšu mērķi Jaunajam gadam Neatkarīgi no tā, kāda šobrīd ir Jūsu finansiālā situācija, Jums jāzina, ka to tūlīt pat iespējams mainīt. Lai panāktu, ka viss notiek Jums par labu, dažreiz nepieciešams tikai pirmais solis pareizajā virzienā.

Vairumā gadījumu šis solis ir grūtākais no soļiem, taču mēs vēlamies šo procesu atvieglot, daloties ar 6 trikiem, kā ātrāk iekrāt naudu mērķim:

  1. 30 dienu likums

Izvairīšanās no tūlītējas vēlmju apmierināšanas ir viens no svarīgākajiem punktiem, kā ātrāk iekrāt naudu. Šajā gadījumā Jums var palīdzēt 30 dienu likums – kad noskatāt vēlamo preci, pagaidiet 30 dienas. Tas garantē, ka veiksiet pārdomātu pirkumu vai, rūpīgi apdomājot vēlmi, atteiksieties no tās pavisam. Tādējādi neiztērēto summu varat pievienot krājumiem.

  1. Nevajadzīgās lietas

Kas nevajadzīgs un lieks vienam, vajadzīgs un noderīgs kādam citam. Pārskatiet savus skapjus un apkopojiet lietas, ko vairs nelietosiet. Pēc tam nevis atbrīvojieties no tā, bet gan izmantojiet to savā labā – pārdodiet! Jūs varat uzrīkot pagalma izpārdošanu vai piedalīties tirdziņā, ievietot preces eBay mājas lapā vai antikvariātā – izvēle ir Jūsu rokās!

  1. Cenu salīdzināšana un labākais piedāvājums

Daudzi cilvēki katru dienu iepērkas vienā un tajā pašā pārtikas veikalā, neaizdomājoties, ka tas nav labākais un izdevīgākais darījums. Par laimi, pastāv vienkāršs veids,  kā atrast izdevīgāko – apkopojiet lietas, ko iegādājaties visbiežāk un pēc tam iegādājieties šīs preces dažādos veikalos. Galu galā viens no izvēlētajiem veikaliem izrādīsies par labāko, un turpmāk dodieties vien uz to veikalu, ietaupīto naudu pievienojot krājumiem.

  1. Impulsīvi pirkumi

Ikreiz, kad veikalā paņemat preci un pievienojat to savam pirkumu grozam, apstājieties uz 10 sekundēm un pajautājiet sev, kādēļ Jūs to pērkat un vai Jums tas patiešām nepieciešams. Ja nevarat atrast pietiekami pamatotu atbildi, nolieciet to atpakaļ. Tas palīdzēs ietaupīt, izvairoties no impulsīviem pirkumiem!

  1. Vizuāls atgādinājums

Jūsu vara mainīt dzīvi, šajā gadījumā iekrāt naudu, ir Jūsu paša rokās! Lai to panāktu pēc iespējas ātrāk, izveidojiet vizuālu atgādinājumu, piemēram, acu priekšā novietojot bildes ar vēlamo mērķi. Tas Jums palīdzēs nepārtraukti domāt par mērķi un paņēmieniem, kā to realizēt pēc iespējas ātrāk. Šis ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā visbiežāk tiek realizēti nostādītie finanšu mērķi Jaunajam gadam.

  1. Skaidra nauda nevis kredīkarte

Norēķinoties par precēm ar kredītkarti, ir daudz vienkāršāk pārtērēties. Novelkot kredītkarti, Jūs nejūtat, cik daudz naudas iztērējat, jo fiziski nejūtat iztērētās naudas apjomu. Savukārt, kad rokā ir skaidra nauda, Jūs varat redzēt un sajust, kā nauda pazūd no rokas. Šī iemesla dēļ, kad iespējams, visur un vienmēr izmantojiet tikai un vienīgi skaidru naudu –  instinktu dēļ tērēsiet mazāk un radīsies iespēja iekrāt ātrāk un vairāk!