5 galda spēles jautrām ballītēm un ne tikai

galda spēles ballītēmKad ballīte uzņem apgriezienus, nereti galdā tiek celtas dažādas spēles, kas ne tikai rada komiskus momentus, bet arī uzjautrina un izklaidē lielus uz mazus stundām ilgi. Dažādas spēles tiek spēlētas viesībās, kāzās, jubilejās, draugu sanākšanās un arī vienkāršās ģimenes pēcpusdienās. Šajā rakstā aplūkosim piecas interneta veikalā 220.lv atrodamas galda spēles ballītēm, kas radīs jautrību ikvienā kompānijā.

  1. Taktikas spēle “Saderēsim?”

Šī spēle ir jau pazīstama visā Latvijā, tādēļ, ja Tu vēl neesi izmēģinājis, ir pēdējais laiks to izdarīt! Spēlēšana notiek, izmantojot kārtis, uz kurām rakstīti dažādi uzdevumi. Spēlētāji slēdz derības, par to, vai konkrētajam dalībniekam izdosies uzdevumu paveikt. Šī aktīvā spēle būs lielisks papildinājums gan ģimenes pēcpusdienām, gan arī kolēģu ballītēm, sniedzot jautrību gan maziem, gan lieliem.

  1. Asprātīgā kāršu spēle “Saboteur” (“Sabotieris”)

Strādīgie zeltrači cīnās ar dārgumu izcelšanu, taču sabotieri cenšas darīt visu iespējamo, lai viņu plānus izjauktu. Šī spēle radīta 2006. gadā, un kopš tās iznākšanas brīža ir kļuvusi ļoti populāra. Spēlēšana notiek sekojoši – trīs līdz desmit cilvēki izliekas par kalnračiem – rūķiem, kas meklē zeltu, taču kādam no viņiem ir izkritusi sabotiera kārts. Tas nozīmē, ka šim cilvēkam jāizliekas par zeltraci, vienlaikus mēģinot izjaukt viņu plānus. Un citi savukārt min, kurš ir melis.

  1. Jautra spēle “Alias Party”

Kurš gan nav dzirdējis par visā pasaulē pazīstamo vārdu paskaidrošanas spēli “Alias”? Šī ir viena no tās versijām, kas īpaši paredzēta ballītēm, jo vārdu skaidrošanā jāizmanto ne tikai vārdi, bet arī šarādes un mīmikas. Spēle ieteicama bērniem no 11 gadu vecuma.

  1. Spēle “Yatzy”

Šī ir jau daudzus gadus zināma spēle, kurā izmanto piecus kauliņus. Uzdevums ir krāt punktus. Taču, lai savāktu lielāko punktu skaitu, būs nepieciešama ne tikai veiksme, bet arī taktika. Spēle piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem.

  1. Atraktīva spēle “Tik Tak Bumm”

Šajā spēlē nevienam dalībniekam nebūs garlaicīgi, jo nāksies ātri domāt un rīkoties. Uzdevums ir ātri sniegt atbildi uz jautājumu, lai varētu padot bumbu nākamajam spēlētājam. Pēc kāda brīža bumba eksplodēs, un tas spēlētājs, kura rokās tas notiek, saņem soda kārti.