Viss teritorijas ierobežošanai – Tvora.lv

tvora.lv žogi, sētas, vārtiMeistarīgi un pareizi uzstādīti žogi un sētas rada ne vien drošību un paslēpj Jūsu īpašumu no citu acīm, bet arī rada patīkamu, personīgās telpas atmosfēru. Viss, kas vajadzīgs – ir jāsagādā kvalitatīvu žogu no nozares speciālistiem. Latvijā šajā jomā darbojas uzņēmums SIA “Tvora”. “SIA “Tvora” ir firma, kas klientiem piedāvā kvalitatīvus un izdevīgus dārza sētu un koka sētu variantus pēc jebkura pasūtītāja privātajām vajadzībām. Interneta vietnē tvora.lv varēsiet pasūtīt koka sētas, bloku risinājumus, metāla sētas un citussētu risinājumus, ko uzņēmuma lietpratēji piedāvās tieši Jūsu iežogojamās platības izmēriem.

Viens no populārākajiem žogu risinājumiem ir metāla žogi. Tos pielieto gan pilsētās, gan arī lauku apvidū privātās teritorijas norobežošanai. Universāli metāla žogi perfekti veiks teritorijas norobežošanas un aizsargfunkciju. Tie ir universāli, jo ļoti labi iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisa ēkām, pat muzejiem u.c. Metāla žogu ražošanā ir lietoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē ilgu kalpošanas laiku. Žogu ražošanā tiek lietots vienīgi Eiropas vadošo ražotāju sagatavots tērauds. Visa “Tvora” produkcija ir apstiprināta un tai ir gatantija pret koroziju.

Jāatceras, ka par ļoti svarīgu elementu žogu sistēmās kalpo žogu stabi. Metāla žoga stabi ir visplašāk izmantotie no stabu veidiem, – tie ir izturīgi, tos ir viegli uzstādīt, kā arī pavisam ērti var saskaņot nepieciešamo izmēru un un stilu. SIA “Tvora” ( http://www.tvora.lv/ )ražo gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, un pat ovālus žogu stabus visdažādākajos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pretkorozijas pārklājums, kas kalpo 3 reizes ilgāk nekā parasts karstais cinkojums.

Ja teritoriju vajadzīgs iežogot uz konkrētu laiku, piemērots variants ir mobīlie žogi, kas būs ātri un vienkārši samontējami jebkurā teritorijā. Mobīlie žogi ir labs variants vietās, kurās norisinās būvdarbi, pasākumi, kā arī īslaicīgi ēku apdares renovācijas pasākumi u.tml. Mobilie žogi ir arī efektīva žogu sistēma, kas palīdz arī koordinēt cilvēku plūsmu pārpildītu pasākumu laikā, skaidri norobežojot ieejas un kustības ceļus. Konkrēti šādam mērķim var izmantot, piem., “gājēju barjeras”. Tvora mobilo žogu komplektācijā ietilpst: saliekamais siets no cinkotā tērauda, cinkots tērauda rāmis un savienojumi, betona pamats žoga uzstādīšanai.

Apmeklējot uzņēmuma mājaslapu internetā – www.tvora.lv, Jūs varēsiet gan iepazīties tuvāk ar piedāvātajiem pakalpojumiem, gan piegādes un pasūtījuma apmaksas noteikumiem. Turpat pieejama arī uzņēmuma kontaktinformācija.